fbpx

Соромно перед чоловіком за свою матір. Батьки «порадували», вирішивши розлучитися після 50 років шлюбу.

Соромно перед чоловіком за свою матір. Батьки «порадували», вирішивши розлучитися після 50 років шлюбу. Ні вмовляння, ні сльози не допомогли. Ініціатором розлучення стала мама, заявивши, що втомилася від сімейного життя та хоче пожити сама для себе.

Золоте весілля батькам святкували у дорогому ресторані. Все здавалося добре, але вже через тиждень мати сказала нам із сестрою про своє рішення. Наші чоловіки дуже незадоволені, кажуть, що самотня теща – тягар для них. Мій чоловік ще й натякнув щось про спадковість.

Батько не став умовляти матір і переїхав жити на дачу. А мама через місяць зізналася нам, що знайшла в соцмережах своє перше кохання і листується з ним. Він удівець, живе у сусідньому місті.

Ми були здивовані таким визнанням. Підозрюємо, що це стало головною причиною розлучення з батьком, а не надумана свобода. І це у 70 років!

Соромно навіть сказати комусь, боюся, що чоловік дізнається. От це подумає родина у мене.

Мати каже, що це просто спілкування, але ж я бачу, як у неї покращився настрій. І ось вона запросила цього чоловіка до себе у гості. Ми з сестрою не знаємо, що робити. А що, якщо він залишиться жити з матір’ю?

You cannot copy content of this page