fbpx

Сонячне затемнення 11 серпня відчують на собі всі знаки зодіаку

Через 10 днів відбудеться сонячне затемнення у Леві. І вплив цього події 11 серпня відчують на собі всі знаки зодіаку.

Примітно, що його вплив можна буде відчути за два тижні до затемнення і ще два тижні після нього. Сонячне затемнення торкнеться різних сфер життя знаків зодіаку, пише “segodnya“.

Вплив на знаки зодіаку

Овен

Сонячне затемнення серпня 2018 року торкнеться таких тем в житті Овна, як самореалізація, особисте життя, свобода бути собою. Люди цього знака зодіаку бажатимуть висловити свою індивідуальність і потребуватимуть творчої реалізації. Багато Овнів через це змінять рід зайнятості, інші представники знака вже пожинатимуть плоди своєї роботи. Затемнення Сонця також може принести зміни в особисте життя Овнів.

Телець

Сонячне затемнення серпня-2018 торкнеться сфери дому та сім’ї Тельця. У житті Тельця відбуватимуться зміни, пов’язані з родиною. Багато Тельців займатимуться питаннями ремонту, облаштування свого житла, переїзду. Тельці зможуть зміцнити фундамент свого життя, відбуватимуться зміни в спілкуванні з близькими людьми.

Близнюки

Близнюки змінюватимуть своє оточення. Також людей цього знака зодіаку очікують невеликі поїздки. Багато Близнюків захочуть вчитися або підвищувати кваліфікацію. Сонячне затемнення в серпні-2018 торкнеться сфери соціального життя Близнюків, їх місця в соціумі.

Рак

Рак в цей період може очікувати змін у сфері фінансів. Люди цього знака зодіаку помічатимуть зміни, пов’язані з матеріальним благополуччям і стабільністю. Ракам не слід в цей період витрачати гроші, варто притримати їх у себе. Люди цього знака зодіаку зможуть знайти нові джерела заробітку і збільшити старі.

Лев

Сонячне затемнення у Леві принесе Левам насамперед удачу і великі зміни. Змінюватиметься багато: самі Леви, їх зовнішність, стиль, поведінка, а також життя Левів. Сонячне затемнення в цьому знаку зодіаку несе Левам щастя. Але Левам доведеться відмовитися від старих моделей поведінки на користь нових творчих підходів.

Діва

Сонячне затемнення в серпні-2018 торкнеться духовної частини життя Дів, їх секретів і внутрішнього світу. Багато Дів почнуть якусь таємну справу або бізнес, або ж приховуватимуть новий роман. Дівам належить розібратися в своїх почуттях і емоціях, звернути увагу на свій внутрішній світ.

Терези

Сонячне затемнення торкнеться ідей і починань Терезів, а також їхніх друзів і однодумців. Люди цього знака зодіаку зможуть побачити, які їх ідеї мають можливість бути успішними, а від яких варто відмовитися. Також багато Терезів змінюватимуть своє оточення. Сонячне затемнення серпня-2018 може принести нові знайомства і відмову від старих непотрібних зв’язків.

Скорпіон

Сонячне затемнення серпня-2018 торкнеться сфери роботи, кар’єри і цілей Скорпіона. Багато Скорпіонів поміняють роботу або отримають підвищення. Скорпіонам доведеться міняти щось у своєму житті для того, щоб досягти своїх цілей. Сонячне затемнення серпня-2018 звертає увагу цього знака зодіаку на необхідність багато працювати.

Стрілець

Сонячне затемнення в серпні-2018 торкнеться таких сфер життя Стрільця, як освіта, поїздки та подорожі за кордон, розширення свого життя. Стрільці можуть очікувати якісь оновлення та зміни. Багато представників цього знака зодіаку матимуть справи за кордоном або спілкуватимуться з людьми з-за кордону.

Козеріг

Сонячне затемнення в серпні-2018 допоможе Козерогам подолати якісь старі проблеми, вирішити накопичені завдання. Цьому знаку зодіаку може бути досить нелегко, оскільки затемнення відбудеться в будинку кризи Козерога. Козерогам слід стримувати свої емоції, бути мудрими, і тоді вони з усім впораються. Багато Козерогів отримають раптове грошове надходження.

Водолій

Сонячне затемнення серпня-2018 торкнеться теми партнерських відносин Водолія. Водолії змінюватимуть щось в своїх відносинах з коханою людиною, другом чи партнером. Багато Водоліїв зустрінуть в цей період свою другу половинку. Сонячне затемнення серпня-2018 показує Водоліям значимість відносин в їх житті.

Риби

Сонячне затемнення в серпні-2018 торкнеться сфери роботи і здоров’я Риб. До багатьох Риб повернуться старі хвoрoби, але саме зараз вони зможуть їх позбутися. Риби можуть зайнятися організацією свого життя, стануть більш ефективнішими в роботі. Багато Риб розкладуть все в своєму житті по поличках, в тому числі думки і почуття.

Читайте також: Під час штoрмy в Одесі чоловіка змило в море прямо з пірсу: його тiлo шукають досі

You cannot copy content of this page