fbpx
Дозвілля
Сонник: 10 найпопулярніших снів та їх тлумачення

Сонник: 10 найпопулярніших снів та їх тлумачення

Сни бачать усі люди без винятку, тільки одні не запам’ятовують нічні подорожі в інші світи, свої пригоди чи кошмари, а інші легко переказують у подробицях будь-яке бачення. Однак і тим і іншим часто сняться сни, що повторюються, або деталі, на які варто звернути пильну увагу.

Наша підсвідомість недарма виштовхує певні сюжети та явища, щоб ми на дозвіллі обов’язково їх обдумали та обговорили.
Отже, топ-10 популярних снів, які несуть сакральний зміст.

Політ

«Літаєш значить ростеш!» — кажуть мами та бабусі дітям. Справді, організм дитини польотом уві сні може реагувати певні вікові зміни. Але коли фізичний розвиток припиняється, вступає у справу зростання духовне. До чого сниться політ дорослій людині? Він означає прагнення свободи, безтурботності і легкості. Окинь уявним поглядом своє життя. Переконайся, що робиш те, що хочеш. Робота приносить задоволення та радість? Відносини з партнером до кайфу?

Якщо хоча б на одне запитання ти відповіла ні, є привід для занепокоєння. Тому ти й літаєш уві сні, що не можеш розправити крила наяву. Але якщо на всі запитання відповідь позитивна, політ означає одне: тобі неважко виходити з, здавалося б, безвихідних ситуацій.

Падіння з висоти
Якщо не дає спокою сон, у якому є падіння з висоти або на рівному місці, схоже, в глибині душі ти вже усвідомила, що зробила якусь помилку. Зараз вона розумом не усвідомлюється, але нічні видіння підказують: ти йдеш не туди, неправильно спрямовуєш енергію.

Ще один варіант тлумачення сну з падінням – тобою опанував страх майбутньої помилки або ти дуже невпевнена у собі. Тут порада одна: не зводити перфекціонізм у культ і дати право на помилку собі та оточуючим, адже навіть найстрашніший промах можна за бажання виправити.

Подорож
У снах ми часто стаємо мандрівниками, навіть якщо це піший похід у межах щодо знайомого міста. Важливо відзначати, який ти мандрівник, з якими емоціями досліджуєш місцевість. До чого сниться подорож? Якщо уві сні береш на себе побудову маршруту, керування автомобілем, судном, літаком, то ти і в своєму житті біля керма, контролюєш будь-які процеси.

Це означає, що ти лідер, який веде за собою інших, і та сама людина, яка самостійно кує свою долю. Але якщо ти мандрівник-пасажир, сон натякає, що тебе несе життєвим потоком до мети. У такому випадку ти не борець, але завжди отримуєш те, що хочеш, особливо якщо навіть уві сні тебе опікуються та оберігають інші люди.

Сльози
Плакати уві сні – це до прийдешнього розчарування, як один говорять всі сонники. Однак внутрішні сльози символізують також моральне очищення від негативу, звільнення від ментального болю і печалі. Ти хочеш піти (і уникаєш!) від жертовності, нав’язаних суспільством стандартів та інших обмежень. Але просто так стереотипи тебе не відпустять, тому їх доводиться виплакувати.

Але якщо ти уві сні когось втішаєш, втираючи сльози, у реальному житті доведеться звалити на себе чужі проблеми. Тричі подумай, чи треба воно тобі.

Смерть
Після сну, де вмирає твоя близька людина чи ти сама, зазвичай прокидаєшся в холодному поті. Але сенс такого бачення над страху і над хвороби. Щоб перейти на новий рівень, треба відкинути все старе. Сон, у якому хтось помирає, означає ось що: смерть уві сні відокремлює зерна пшениці від бур’янів, готуючи для сновидця врожай щедрих дарів Всесвіту.

Не бійся померти уві сні! Навпаки, це побажання довгого та здорового життя, руху вперед.

Вагітність
Навіщо сниться вагітність? Народила уві сні дівчинку – на диво, хлопчика – на приємний сюрприз. Проте бачити уві сні вагітність — щільно думати над свіжою ідеєю чи проектом. Ті думки, що ти виношуєш, принесуть у майбутньому прибуток.

Якщо ж ти уві сні так і не розродилися, наберіться терпіння: поки що плани сирі і не варто їх із прагненням втілювати в реальність.

Фантастичні сни з домішкою сюрреалізму
Коли ти бачиш сни з урахуванням дивних істот (гноми, ельфи, представники позаземних цивілізацій, середньовічні ченці або лицарі, єдинороги і т. д.), не варто вважати себе божевільною або фантазеркою. Такі сни властиві людям зі здоровою уявою, які багато читають чи люблять кіно.

А іноді таким дивним чином душа показує тобі деякі з минулих життів, намагаючись наголосити на певних уроках, які ти тоді так і не вивчила.

Вода
По суті, всі ми вийшли з води, вона символ нашого оточення. Навіщо сниться вода? Чим чистіша і прозоріша вона у твоєму сні, тим надійнішими і відданішими будуть друзі та рідні, які тебе оточать у реальному житті. Мутна водиця, з домішкою бруду, болотяна жижа, з якої ти ніяк не можеш вибратися, натякає на пліткаря і брехуна, що розпускає чутки за твоєю спиною і псує репутацію. Настав час вичислити маніпулятора.

Кошмари з погонями та жахливими особистостями

Ні, ти не переглянула страшні кінокартини. Такі сни, що залишають неприємний і тривалий осад, сигналізують про невирішені проблеми. Відкладаючи на завтра те, що краще зробити сьогодні, ти тільки накопичуватимеш кошмари.

Цілком можливо, цей вбивця з величезним ножем зі сну – насправді так і не зданий вчасно квартальний звіт або інший жах, який тебе лякає в реальному житті. Розберися з неприємним обов’язком, і все пройде.

Екскременти
Наступити уві сні у фекалії або провалитися у сільський туалет – це огидно та безглуздо. Ти можеш відчувати себе знедоленою, посміховиськом, від якого незабаром все відвернуть.

І тут варто згадати народну мудрість, яка говорить, що будь-які фекалії – це до прибутку. Так, сон не з гарних, зате заряджає на отримання зиску, адже, як відомо, гроші не пахнуть.

You cannot copy content of this page