fbpx

Соломія Вітвіцька показала, якою була в юності та розповіла зворушливу історію кохання дідуся та бабусі

Телеведуча Соломія Вітвіцька долучилася до флешмобу до дня людей похилого віку публікацією архівної світлини, пише ТСН.

На власній сторінці у соцмережі зірка телеканалу “1+1” оприлюднила допис, в якому розповіла неймовірну історію кохання своїх дідуся та бабусі. Його Вітвіцька доповнила сімейним фото.

Майбутня зірка, а тоді ще студентка першого курсу Львівського національного університету імені Івана Франка, зображена на знімку поруч із рідними.

“Старі фотографії. Наталя та Микола Дмитрович Вітвіцькі і троє старших онуків. Микола, Андрій та я швидко виросли, але пам’ятаємо ці миті, коли гостювали у рідному Славську. Вони були уже сиві й старенькі, але завжди закохані та ніжні один до одного.

– “Колюсько, чи можна в цій сукні йти до церкви?”

– “Моя Натуся”

Так спілкувалися до останніх днів.  Для нього завжди все найкраще, найсмачніше, найчистіше. Для неї зворушливі слова й поцілунки. Міг зненацька підхопити й всадити собі на коліна. А вона зойкала й з такою милою знайомою хрипотою сміялася. Це було справжнє кохання про яке пишуть у книжках. До останнього подиху.

Одного вечора вони дивилися разом телевізор, раптом вона просто нахилилася на диван. Інcyльт. Невимовне гоpe в його очах, безпорадність.  Коли її не стало дідусь за ніч постарів на добрий десяток-два. І до кінця згадував свою Натусю, і щоб похoвали обов’язково поруч. Але залишилися спогади й їхня неймовірна історія кохання”, – поділилася Соломія історією про дідуся та бабусю.

Читайте також: Колишній чоловік Шоптенко Дікусар вперше показав нову обраницю(фото)

Нагадаємо, Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50-ю сесією Генеральної Асамблеї ООН, відзначається в усьому світі першого жовтня.

You cannot copy content of this page