fbpx
Дозвілля
Соломія Вітвіцька поділилася з прихильниками сумною звісткою

У себе на сторінці в Instagram знаменитість повідомила, що після восьми років шлюбу розлучається зі своїм чоловіком Владом Кочатковим. За матеріалами ТСН.ua

Пара не стала поливати одне на одного помийками. Соломія лише написала, що за цих вісім років, що вони були разом, Влад став для неї другом, проте подружжя втратило одне одного.

“Вісім яскравих, шалених, добрих та таких різних років… За цей час ти став мені другом, але ми втратили “нас”. “Розлучення” лише звучить страшно, але відкриває нові шляхи, тож я обов’язково ще знайду тобі гарну дружину. P.S. Все інше залишиться між нами, серіалу не буде, друзі та колеги, пробачте – це єдиний коментар на цю тему, рухаємось далі!”, – повідомила Вітвіцька .

Зазначимо, що Соломія Вітвіцька та режисер Влад Кочатков одружилися 15 листопада 2013 року. А познайомилася пара, попри те, що обоє представники творчих професій, доволі романтично – на квесті в Мамаєвій слободі.

Тоді Влад не знав, що Соломія працює ведучою. “Він ще тоді не знав, що я саме ведуча, не дивився наших новин. Зараз він стверджує, що якби дізнався одразу, то, можливо, не продовжував би наше знайомство, бо не вірить в серйозність таких людей в особистих стосунках”, – розповідала 2015 року Соломія.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Solomiya Vitvitska (@solomiyavitvitska)

Фото – instagram.