fbpx
Дозвілля
Сьогоднішня ніч, може стати найхолоднішою за всю зиму

За два дні до весни морози скували Україну, найхолодніше було у Вінниці – вдень температура там опускалася до -13 градусів.

А загалом нижче нуля було по всій країні, йдеться в сюжеті “ТСН“.

У південних областях крига вкрила перші весняні квіти та бруньки. Сьогоднішня ніч, за прогнозами синоптиків, може стати найхолоднішою.

На заході та півночі стовпчик термометра опускатиметься до 25 градусів морозу, а супроводжуватимуть його хуртовини та поривчастий вітер.

Найсильніше сніжитиме на півдні – в Одесі чекають до 30 сантиметрів снігу . Ще з ночі у місто не пускатимуть вантажівки, щоб  не заважали прибиральній техніці. Заняття у школах міста на завтра скасували, в садочки дітей теж просять не вести. Проте чергові вихователі все ж прийматимуть малюків, з якими батьки не зможуть залишитися вдома.

«У дитячих садках залишити тільки одну чергову групу для того, щоби батьки, в котрих обставини не дозволяють залишити дітей удома, могли забезпечити прийом дітей. Всім решті рекомендовано – і батькам, і школярам, залишатися вдома», – розповів директор департаменту міського господарства Одеської міськради Олександр Козловський.