fbpx

Сьогодні українцям починають розсилати повістки в армію

Стартував весняний призов на строкову військову службу.

З сьогоднішнього дня, 1 квітня, в Україні почався черговий призов в армію. У квітні-травні в Збройні сили України та інші військові формування для проходження строкової військової служби буде відправлено 14135 осіб. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету міністрів від 22 березня 2017 р № 185-р, опублікованому на урядовому порталі.

Так, в ЗСУ відправлять 9135 осіб, в Національну гвардію – 4200 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 800 осіб.

Для виконання розпорядження про проведення призову у квітні-травні планують витратити 46,5 млн грн. Згідно з додатком, обсяг витрат на одного призовника становить 3293 грн 13 копійок, з них: 3200 гривень – для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93 грн 13 копійок – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Читайте також:    На Донбасі оголошений режим тиші

Джерело.

You cannot copy content of this page