fbpx

Сьогодні пiшoв із життя молодий український хореограф і режисер(фото)

1 червня 2018 року, у віці 32 років, раптово пiшoв із життя молодий український хореограф і режисер Микола Бойченко, який відомий за участю у проекті “Танцюють всі”.

Про це повідомила балерина і колега хореографа Даша Малікова у Facebook, передає 24 канал.

Вона зауважила, що прощатися з хореографом будуть у вівторок, 5 червня.

“Високий політ Бойченко Миколи – талановитого режисера, неповторного хореографа, артиста і красивої людини був перерваний вчора, 1 червня 2018 року. Кожного, хто вважає за честь супроводжувати оплесками його фінальну ходу, просимо залишити вівторок вільним від інших планів. Сім’я і друзі Миколи”,– йдеться у повідомленні.

Читайте також: Колишня балерина: ким виявилася бабуся, яка вже багато років приходить в київський супермаркет читати книги(відео)

Зазначимо, Микола Бойченко був уродженцем Севастополя, проте 13 років тому переїхав жити у Київ. У столиці чоловік заснував заснував свій власний балет D’Arts Dance Project.

Згодом, він став режисером-постановником на проекті “Україна має талант”, хореографом постановником в шоу X-Factor, America’s Got Talent, “Танцюють Всі” тощо. Окрім того, Бойченко співрацював з телеканалами “СТБ” та “1+1”.

You cannot copy content of this page