fbpx
Дозвілля
Сьогодні о пів на третю ночі мені дуже захотілося гречаної кашки з’їсти. З маслом і молочком. От прямо відчуваю: дуже треба! Гречка є, молоко є, навіть сіль і цукор є (затарилася на кілька днів вперед), а от масла немає. Ну от взагалі немає, навіть упаковки від нього — і тієї немає. А чоловік, звичайно, що вже давно спить. Я його так тихенько буджу, і говорю на вушко: «Дениску, а я кашки хочу»

Як жінці зрозуміти, що її люблять?

Раніше я думала, що любов — це так, як у кіно. Вона йому: «Хані, ай лав ю, гів мі пліз шубу з фокс, енд ще б’ютіфул стоун 585-ї проби», а він їй: «Окей, моя світ гьорл! Зараз зганяю за шубою, і прихоплю кілька діамантів на зворотному шляху».

Ось вона любов! Справжня! Подарунки! Шуби! Діамант Серце океану на Восьме березня!

Але ні. Ні, друзі. Реальне життя — це далеко не кінофільм.

Сьогодні о пів на третю ночі мені дуже захотілося гречаної кашки з’їсти. З маслом і молочком. От прямо відчуваю: дуже треба! Гречка є, молоко є, навіть сіль і цукор є (затарилася на кілька днів вперед), а от масла немає. Ну от взагалі немає, навіть упаковки від нього — і тієї немає. А чоловік, звичайно, що вже давно спить.
Я його так тихенько буджу, і говорю на вушко: «Дениску, а я кашки хочу».

Денис мені крізь сон: «Ну і звари собі кашки, бо я ж тебе знаю ти коли голодна, то не можеш заснути».

Я йому: «Дениску, але є одна проблемка. Маселка вдома немає!»

А він мені: «Ну то їж без масла».

А я йому: «Я без маселка не можу! Це не каша вже, а казна що вийде. Котусику, сходи в магазин, будь ласочка? Купи мені масла. І мінералочки. І молочка ще. І вершків мені до кави на ранок. І…»

“Ай та ну тебе, Лідо» — відповів Денис, але прокинувся. — «це ж пів на третю ночі. Мені о сьомій на роботу вставати. Ти що знущаєшся?”

Я важко зітхнула: «Кашки б мені, Дениску. Кашки трошки. От стілечки. З маселком. Ну, будь ласочкааа!»
Денис, встав і пішов на кухню. Відкрив холодильник. Постояв кілька секунд. Потім запитав: «А оливкова олія не підійде? А майонез? А сало ось тут свіже ще — не годиться? А ось дивись: масло з укрою є!»

Я скривила обличчя, показуючи, що я дуже засмучена.

Дениско закрив холодильник, одягнувся, а коли вже був біля дверей, обернувся і запитав: «То, що там ще треба взяти, окрім маселка?»

Ось це я розумію кохання. Маселко о пів на третю ночі — це любов!

Не треба мені шуб, у мене їх три штуки є. Нічого мені не треба. Все у мене є, спасибі тобі, Господи.

І маселко. Це найголовніше. І маселко.

Фото ілюстративне.