fbpx

Сьогодні Нашому щастю 1 рік! Тоня Матвієнко показала зворушливе фото з донькою

Сьогодні маленькій Ніні виповнився один рік.

Виконавиця поділилася милою світлиною у соцмережі і похвалилася першими успіхами маленької донечки.

“Сьогодні Нашому щастю 1 рік! За цей час я пережила неймовірну кількість емоцій, хвилювань, і недоспаних ночей… Спасибі Богу за моє Материнство, спасибі моєму Коханому, що терпів мене різну – ніколи не забуду твої супчики, щоб моє молоко прибувало.

Спасибі моїй мамі, що завжди була поряд, спасибі друзям за поради і підтримку.

Ось так Гуртом ми сьогодні відсвяткуємо перший День народження доці, яка рік назад з’явилася на світ і я почула її крик. А сьогодні я вже чую найдорожче слово, буквально як тиждень – Мама”, – підписала Тоня своє фото.
Читайте також:ВАГІТНА КАТЯ ОСАДЧА ОДЯГЛА ВІДВЕРТЕ МІНІ (ФОТО)

Сьогодні Нашому щастю 1 рік! За цей час я пережила неймовірну кількість емоцій, хвилювань, і не доспаних ночей… Спасибі Богу за моє Материнство, спасибі моєму Коханому @arsen_mirzoian що терпів мене різну😉 – ніколи не забуду твої супчики, щоб моє молоко прибувало😁Спасибі моїй мамі, що завжди була поряд, спасибі друзям за поради і підтримку. Ось так Гуртом ми сьогодні відсвяткуємо перший День народження доці, яка рік назад з’явилася на світ і я почула її крик. А сьогодні я вже чую найдорожче слово, буквально як тиждень – Мама #тоняматвієнко #тоняматвиенко #арсенмірзоян #арсенмирзоян #доця #baby #happybirthday #iamhappy #mather #family

Світлину опубліковано користувачем Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Джерело.

You cannot copy content of this page