fbpx
Події
Сьогодні лідер і художній керівник студії “Квартал 95” відзначає ювілей: цікаві факти з життя шоумена

Володимиру Зеленському сьогодні виповнилося 40. З цієї нагоди його друзі з “Квартал 95” поділилися цікавими історіями про нього.

Валерій Жидков розповів, як вісім років тому Зеленський врятував життя його тещі, пише ТСН

“З Вовою у мене пов’язана історія, коли його допомога коштувала людині життя. Одного разу мої дівчата, я маю на увазі дружину, дочку і тещу, відпочивали без мене на морі. І вийшло так, що у мами моєї дружини стався iнcyльт.

Вони викликали “швидку”, але вона по якимось дивним причинам відмовилася її забирати в лікарню. Час минав, іcтеpика тривала, сам я не міг на відстані швидко вирішити цю ситуацію. Часу було мало, і я вирішив розповісти все Вові. Він відразу підключився, почав комусь телефонувати і таки додзвонився людині, яка в підсумку нам допомогла.

Ось вам реальний приклад, коли завдяки проявленій допомозі вдалося врятувати життя людині”, – зазначив Жидков.

Олена Кравець повідала історію ще з часів 2000-х, коли вона працювала менеджером в “Макдональдсі”, і Зеленський відпрошував її у начальства. За словами Олени, тоді вони вже грали в КВК і їхню команду запросили на фестиваль до Юрмали.

“Мій директор категорично не хотів мене відпускати на гру. І Вова особисто прийшов до нього мене відпрошувати. Досить наполегливо і твердо він пояснював, чому так важливо, щоб я поїхала. Мовляв, команда відстоює не тільки честь міста, але і всієї країни. У результаті директор відпустив мене, але тільки за однією умовою.

Що по поверненню ми з командою виступимо на літньому майданчику ресторану. На це Вова сказав, що за їжу він не працює, але з хлопцями поговорить. Хлопці не відмовилися допомогти, так що по поверненню з Юрмали ми виступили у “Макдональдсі”.

Після виступу нам накрили поляну з чізбургерів і картоплі-фрі, але Вова залишився вірним своїм переконанням і принципам і просто пішов додому. Але те, як він мене відпрошував, і готовий був піти на багато чого заради того, щоб мене відпустили, я запам’ятала назавжди”, – розповіла Кравець.

Олександр Пікалов згадав, як Володимир його “підгодовував”: “Я ще тоді був худющий, як велосипед, і він з майбутньою дружиною Оленою придумували приводи і організовували заходи, щоб мене запросити і погодувати”.

Читайте також: ЕЛЕГАНТНІ КОСТЮМИ, ДОРОГІ АКСЕСУАРИ ТА НОВА ЗАЧІСКА: ОЛЕГ ВИННИК ЗАЧАРУВАВ ШАНУВАЛЬНИКІВ ДІЛОВИМ ОБРАЗОМ (ФОТО)

Євген Кошовий вдячний другу за багато що. Він зазначив, що Зеленський завжди допомагає йому робити правильний вибір.

“У мене в житті було багато імпульсивних рішень! Але перед тим як щось зробити я все одно йшов до Вови як до старшого товариша за порадою. І кожен раз він, вислуховуючи мене, казав: “Не поспішай. Подумай”. І ось ця фраза досі допомагає мені робити правильний вибір у тій чи іншій життєвій ситуації. Особливо, якщо я в глухому куті!”, – каже Кошовий.

А Міка Фаталов розповів, що Зеленський часто його виручав. Приміром, допоміг фінансово, коли він тільки переїхав до Київа.

“Спочатку, коли я тільки переїхав у Київ, я жив у друзів. Коли я розповів про це Вові, він сам запропонував мені допомогу і дав грошей для оренди квартири. Пам’ятаю, це було 10 тисяч гривень. Через кілька років він мені також фінансово допоміг, а саме купити квартиру моїй мамі.

На той момент вона жила в Антрациті, а я хотів перевести її в Луганськ. Я ще не був актором в колективі, але Вова зумів оформити для мене якийсь аванс, ще й свої особисті гроші додав, так що я зміг здійснити задумане”.