fbpx
Дозвілля
Сьогодні Лаврентія; чи будуть взимку завірюхи і про що нині варто забути

Сьогодні Церква згадує мyченика архідиякона Лаврентія Римського. Ім’я святого перекладається як «увінчаний лавром». Він наpодився в провінційному містечку Оска (Уеска, Іспанія). Був учнем архідиякона Сикста. Коли того призначили єпископом Риму (257-258 рр.) – був висвячений на диякона. Йому доручили опікуватися бідняками і наглядати за церковною казною. Святий Лаврентій, так само як і Сикст ІІ був стpaчений у 258 році під час гонінь на християн за правління імператора Валеріана. Святий Лаврентій вшановується як православною, так і католицькою церквою. До цієї постаті неодноразово зверталися західні митці, зокрема фра Анджеліко і Тіціан, пише “Укрінформ”.

Якщо на Лаврентія у ставках вода тиха – осінь буде спокійною, а зима без завірюх. Спостерігали за погодою: коли спекота, або ж задощило – такою й осінь буде. Ці ж прикмети віщували добру рибалку наприкінці осені.

В народі Лаврентія вважали помічником від очних хвороб, молилися йому, просячи захисту від дуpного ока.

З іменинами вітайте Романа, В’ячеслава, Афанасія, Фелікса.

Читайте також: 2 липня День святого Юди Тадея, покровителя у складних життєвих ситуаціях: молитва

Сьогодні 12-13 місячні дні. Місяць у Водолії. Період накопичення мудрості, осягнення всесвіту і себе. Зорі допомагатимуть піднятися над повсякденням і осягнути взаємозв’язок усіх речей у Всесвіті. Небесна брама цього дня широко відчинена і туди, цілком безкоштовно може потрапити кожен охочий. Якщо ж ви гадаєте, що Царство Небесне поки що не для вас, обов’язково відвідайте свого духовного наставника, церкву, мечеть чи синагогу, читайте молитви. Про поспіх, натиск, агресивну поведінку сьогодні краще забути. Як вогню бійтеся жаліти себе й розпускати нюні – це може обернутися не просто хандрою, а справжньою депpeсією.