fbpx
Дозвілля
Сьогодні Кузьмі Скрябіну 50: “З днем народження, Чувак” (відео)

Сьогодні фронтмену гурту “Скрябін” Кузьмі мало б виповнитись 50 років, якби не aвтокaтaстрофa, яка три роки тому забрала життя музиканта.

У день народження знаменитого виконавця команда ,”Сніданку з 1+1” зняла документальний фільм про Скрябіна під назвою “З днем народження, Чувак”.

“Це в нього починалась з того зустріч: “Ти що, чувак, ти що, не знаєш той анекдот?” Я пам’ятаю, о четвертій ранку подзвонив анекдот розказати про тих, чорні білі вівці, тільки там коротенький, а він мені 20 хвилин розказував”, – поділився спогадами про Кузьму перший продюсер гурту “Скрябін” Тарас Гавриляк.

У фільмі про музиканта розповідають родина та друзі, які теж варилися в українському шоу-бізнесі від початку існування “Скрябіна”.

“Ми навіть не впевнені, чи ми будемо навіть займатися музикою. А їх вже слухала вся країна”, – пригадав фронтмен “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

У фільмі глядачам розкажуть, яким сином, чоловіком, батьком і другом був Андрій Кузьменко. Під час роботи над проектом ведучий “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін поспілкувався із батьком та дружиною Кузьми, які досі не давали інтерв’ю після зaгибeлi музиканта.

Також своїми спогадами про Кузьму поділяться його мати Ольга Михайлівна, учасники першого та другого складу гурту “Скрябін”, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Кузьми – Олег Турко (Лесик).

​”З днем народження, Чувак” –  не лише документальний фільм, а й музичний. Пісні Кузьми живуть і після його зaгибeлi– навіть більш популярні, ніж за життя музиканта. У стрічці прозвучать кавери на пісні “Скрябіна” у виконанні молодих українських музикантів.

Крім того, спеціально для знімань фільму команда побудувала кімнату спогадів, в якій зібрала старі фотографії, афіші та особисті речі Кузьми, які мали для нього особливе значення.

facebook