fbpx
Дозвілля
Сьогодні для мене особлива дата! Джамала повідомила про дуже важливий день в її житті (фото)

Співачка Джамала відзначає потрійне сімейне свято.

Українська співачка, переможниця Євробачення-2016 і тренер сьомого сезону вокального шоу “Голос країни” Джамала, яка стала послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ), розповіла шанувальникам, що сьогодні у неї особливий день.

Про це співачка написала на своїй сторінці в Facebook, пише lime.apostrophe

“Сьогодні для мене особлива дата! В цей день кілька років тому я зустріла свого чоловіка Сеит-Бекіра, в цей день рік тому він зробив мені пропозицію, саме сьогодні у нього день народження. Любов надихає! Я тебе люблю! Мен сени севем. Я дуже вдячна Богу за цю любов! “, – поділилася Джа і показала зворушливі спільні фото з чоловіком.

Читайте також: ВОНА ПОДЗВОНИЛА: ДРАМА З ВЕСІЛЛЯМ ВІТАЛІЯ КОЗЛОВСЬКОГО ОТРИМАЛА НЕСПОДІВАНЕ ПРОДОВЖЕННЯ (ФОТО)

Сьогодні для мене особлива дата! В цей день кілька років тому я зустріла свого чоловіка Сеїт-Бекіра, в цей день рік тому він зробив мені пропозицію, саме сьогодні в нього День народження. Любов надихає!Я тебе кохаю!Мен сени севем❤️ Я дуже вдячна Богу за цю любов! Перед весіллям ми з коханим готували свої обітниці, які мали виголосити на церемонії. Я знала, що найголовніші в житті слова хочу заспівати, і тоді народилась пісня “Любити”! Вона стала моєю весільною обітнецею. Сьогоднішній день я хочу відсвяткувати разом з вами! Давайте зробимо флешмоб #любити ♥️ До 4 листопада 🍂 залишайте в коментарях фото з тим, кого ви любите, хто дорогий вам, без кого не уявляєте свого життя, та додавайте хештег #любити ♥️Фото може бути архівним або новим📷 А ми зробимо з фотографій ваших коханих відео на пісню “Любити”. #любити UPD!!! Фото додавати лише в коментарях до мого посту у фейсбуці. Так буде набагато простіше. Дякую за розуміння😉

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)