fbpx
Дозвілля
“Сьогодні батькові виповнилося б 65”: Сергій Притула розповів про свого пoкiйнoгo тата

Сергій Притула у своїй публікації у Facebook розповів, що сьогодні замість гучної забави та теплих обіймів внуків для свого дідуся, вся його сім’я вшановує пам’ять батька тихою молитвою в церкві. Про це пише 24 канал.

Сьогодні батькові виповнилося б 65! Була б гучна забава у Тернопілі, родина та друзі зі всієї країни, певно б і “вар’яти” виступали. І тато був би дуже щасливим, трохи ніяковіючи від надмірної уваги і танучи від обіймів онуків. Але скоро вже 13 років, як його немає. Проте, татова присутність відчувалась всі ці роки, – щиро розповів відомий ведучий.

Сергій додав, що батько завжди вчив його з братом чесно та правильно будувати власне життя, не влазячи в жодні борги. Він просив їх не наживати собі вoрoгів та завжди вміти тримати межу в стосунках між підлеглими та рідними.

“Все життя працюючи на керівних посадах батько примудрився не нажити відвертих вoрoгів ні собі ні нашій родині. А мені з братом пояснював поведінку в контексті субординації, щоб стосунки з підлеглими не перетворились у зверхність чи панібратство, а з керівництвом на підлабузництво чи cтрaх”, – зазначив Сергій.

В підсумку Притула поділився, що останню третину життя його батько працював керівником Збаразького автодору. Тому якщо раптом “в Раю”, де перебуває зараз батько, є дороги, то Сергій за батька спокійний.

“Думаю, що в Раю однозначно мають бути дороги. Якщо так, то я за татка спокійний. Він і далі, там на небесах, продовжує працювати керівником Рай-автодору!”, – розповів Сергій.

Related Post

facebook