fbpx

Сьогодні, 1 квітня, День Ангела святкують Дарини, Дарусі, Дарнинки, Дар’ї

1 квітня вшановується пам’ять Святої Дар’ї Римської. Це одні з трьох іменин цього імені. Інші дні ангела Дарини святкують 4 квітня і 17 серпня.

Ім’я Дар’я дуже популярне у багатьох країнах завдяки своєму приємному звучанню і мелодійності.

Ім’я Дарина на давньоперсидській означає “багата”, “переможниця”, чи та що “володіє дарами”. Це дещо “відірвана від реальності”, але дуже товариська і доброзичлива дівчина. Дарина може стати як прекрасною домогосподаркою, так і чудовою артисткою і творчою натурою.

Дарини – вірні дружини, однак, заміжжя, часто перетворює їх на хранительок домашнього вогнища. Їм до вподоби заглиблюватися у створення домашнього затишку, та родинної атмосфери. У коханні дівчата з цим ім’ям ніжні і довірливі.

Дарини люблять подарунки, але не матеріальні. Їм важливий духовний розвиток і наповнення. Тому в день іменин дівчаткам можна подарувати цікаву книгу або ж відпочинок на природі. Головне, щоб подарунок був щирим.

Квіткою імені вважається кульбаба, а тотемною рослиною – яскраво-червона горобина. Якщо не букет, то хоча б листівка з цими рослинами неодмінно порадує іменинницю.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page