fbpx
Дозвілля
Собчак різко відповіла на звинувачення в тому, що вона погана мати

Місяць тому на світ з’явився син Ксенії Собчак і Максима Віторгана. В той день (18 листопада) Ксенія написала в своєму Instagram-акаунті: “18.11.16 тепер найщасливіший день. Я – мама прекрасного хлопчика”. З тих пір Ксенія іноді ділиться міркуваннями про материнство. Так, телеведуча зізналася, що вже багато чому навчилася за перший місяць життя свого сина, і розповіла про найбільш потрібний, на її думку, одяг для вагітних. При цьому Собчак продовжує з’являтися на світських заходах (і навіть встигла знятися в кіно у Олександра Молочникова).

Мабуть, активність молодої матері і не дає спокою злостивцям. Їм тільки дай привід – відразу починають міркувати про те, що хороша мати від дитини на вечірку не побіжить. Загалом, Ксенія емоційно звернулася до тих, хто дорікає її в небажанні приділяти час недавно народженому синові, – пише peopletalk.

“Дорогі мої уповноважені з прав моєї дитини, звертаюся зараз до читачів мого блогу, об’єднаних умовно груповою назвою # МисливціНаЗозулю, які не втомлюються писати мені пости в стилі #аякжемалюк і #ТиМати-Зозуля”, – так почала Ксенія своє звернення. Зірка уточнила, що у неї чимало сімейних фотографій з малюком і чоловіком, але вона категорично не бажає виставляти їх напоказ.

На підтвердження своїх слів Собчак опублікувала знімок чоловіка Максима Віторгана з дитиною. “Я не прагну вам подобатися, за це ви мене і любите і ненавидите – тут вже хто як. Тому в своєму блозі про моду і стиль життя я ділюся тільки тим, чим вважаю за потрібне. Не шукаючи вашого схвалення або засудження. І створювати “образ” того, що ви чекаєте – теж не буду. Тому що це не образ, а моє реальне життя, і я його бережу від сторонніх. І взагалі, вас стільки, що турбуються за мого сина, а хоч один б … грошей на няню надіслав би!” – продовжила Собчак.

Читайте також: Собчак показала першу прогулянку з новонародженим сином (фото)

Джерело.

facebook