fbpx
Події
Сніжана Єгорова звернулась до Порошенка з просьбою захистити її від “телевізійного кілeрcтва”

Українська телеведуча Сніжана Єгорова звернулася до президента України Петра Порошенка з відкритим листом. У ньому жінка попросила захистити її від “телевізійного кiлeрcтвa”, в яке потрапила телеведуча.

Про це Єгорова написала на своїй сторінці у Facebook.

Як раніше повідомлялось, Єгорова вирішила звільнитись з телеканалу “Прямий” після курйозного опитування для глядачів в ефірі з її екс-чоловіком Антіном Мухарським. Тоді в ефірі передачі “Поярковnews” 1 червня за участю її колишнього чоловіка Антіна Мухарського глядачам запропонували опитування, в якому потрібно було вибрати, “кого врятувaти” і “не дати вбuтu вoрoгу”: Антіна Мухарського або Сніжану Єгорову.

Прошу відзначити, що ми є батьками трьох малолітніх дітей, які відвідують школи, дитячі заклади, де мають друзів, в яких так само є батьки й дорослі люди, обурені таким диким опитуванням, адже моїм дітям стало відомо, що в ефірі загальнонаціонального каналу вирішувалося питання загрoзи позбавлення життя одного з їхніх батьків, обираючи між татом і мамою,– заявила Єгорова у листі.

Читайте також: В Україні зросте мінімальна пенсія, і прожитковий мінімум: коли і на скільки

Крім того, телеведуча додала, що звернулася за роз’ясненнями до керівництва каналу. Проте представники “Прямого” не дали жодної змістовної відповіді і заявили, що не несуть відповідальності за зміст того, що відбувається у прямому ефірі.

Тому Єгорова звернулась до Петра Порошенка з проханням “захистити моє життя та моїх дітей”.

“…Стати на захист моральних цінностей та підтримувати цивілізовані шляхи вирішення спірних питань, адже найголовніше для подальшого розвитку нашого суспільства – верховенство права і закон”, – зазначила вона.

Джерело.

Related Post

facebook