fbpx

Смішно? А мені геть і ні. Чоловік уві сні сказав таке, що мені тепер спокою немає. Починаю в голові прокручувати все наше житті і готова на стіни вже лізти

От якби раніше мені хтось сказав, що з подібним питанням я сама звернуся до когось, в житті не повірила б. Справа в тому, що мій чоловік розмовляє уві сні. Ви запитаєте: ну і що тут такого? Дійсно, нічого особливого в цьому немає. Мій чоловік не тільки розмовляє уві сні, він ще й голосно сміється. На початку нашого спільного життя я вночі аж підстрибувала. Ну, уявіть собі: години три ночі, у вас дуже міцний сон, а тут людина поруч на повний голос сміється.

Спочатку я не повірила, що так чітко можна сміятися і розмовляти уві сні. Виявляється і таке буває. Потім я іноді будила чоловіка і запитувала, що йому сниться. У відповідь він тільки пальцем біля скроні крутив. І мені ставало соромно. Ну, дійсно, хіба може людина контролювати себе уві сні? Тому після цього я тільки вранці могла разом з чоловіком посміятися над тим, що чула сьогодні вночі. І весь цей час я ставилася до цієї особливості з гумором. Так було до недавнього часу.

Навіть не знаю, що на мене найшло, але одні слова сказані чоловіком уві сні, мені вже тиждень не дають спокою. Загалом, уві сні він зізнався в любові. Але зовсім не мені, він вимовив чуже ім’я. І було це сказано так ніжно і чуттєво, що я досі не можу заспокоїтися. Я розумію, що зі сторони це виглядає як параноя, але нічого не можу з собою вдіяти. Не знаю чому, але я почала зіставляти вимовлене ім’я з усіма знайомими. І мені здається, що з таким ім’ям, у мого чоловіка є колега, яку він часто згадує в своїх розмовах. Так, це зовсім не привід думати, що він її любить. Але коли я вночі почула це ім’я, мені стало не добре. Може це моя уява так грає? Але я дійсно часто чую це ім’я.

І відразу почалися спогади: коли і скільки разів чоловік запізнювався з роботи, як часто приходили йому повідомлення з невідомого номера, як йому дзвонили, а він йшов розмовляти в іншу кімнату. До моменту, коли чоловік вимовив це ім’я, все було добре. А тепер я місця собі не знаходжу.

От що це: сон, чи й справді у мене з’явилась суперниця? Перевіряти його, чи не псувати стосунки? А може одразу сказати, що я все знаю і поглянути на реакцію?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page