fbpx
Події
Смертельний російський напій продають в Україні (фото)

У Херсонській області почали продавати косметичний засіб “Боярышник”, завезений із Росії. Кілька упаковок засобу на основі глоду придбав у мережі магазинів “Везунчик” журналіст Олександр Рудоманов. Фото косметичної настоянки та чек з магазину опублікував у себе в Facebook.

У Херсонській області почали продавати “бояришнік” з Росії. Немає маркування українською і ще купа порушень. Саме час звертатися в Держпродспоживслужбу”, – написав він.

У дискусії під повідомленням припускають, що засіб завезли контрабандою з окупованого Криму. Косметичний засіб популярний у Росії як алкогольний напій. Часто ним отруюються. Так, в Іркутську померли 77 осіб, які пили засіб для ванн. Там встановили, що причина масової загибелі людей – метанол, яким виробники замінили етиловий спирт. В області ввели режим надзвичайної ситуації.

У листопаді в Україні підробленим алкоголем отруїлися 144 людини. 67 із них – померли. Перші випадки отруєння алкоголем зафіксували 23 вересня у кількох районах Харківщини. У горілці знайшли метиловий спирт. Підозрюють, що його завезли контрабандою з Росії чи окупованих територій. В Україні виробляють тільки етиловий спирт. У справі фальсифікату затримали 8 осіб – це продавці, посередники, виробники.

Читайте також: У твіттері “Дзеркала тижня” з’явилися погрози на адресу Порошенка, Гройсмана і Авакова

Джерело.

facebook