fbpx
Події
Смертельна інфекція розгулює Прикарпаттям та Закарпаттям (відео)

У сусідній Румунії епідемія кору вже забрала 14 життів. За повідомленням румунських мас-медіа, кількість захворілих внаслідок епідемії – понад дві з половиною тисячі осіб.

У Івано-Франківській області вже зареєстровано 50 випадків. У Закарпатті, поки що, випадків не було. Але через високий ступінь ризику та проблеми зі щепленнями, медики закликають бути насторожі. Кір – це гостра вірусна, циклічна інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом.

Виявляється: підвищеною температурою тіла, симптомами застуди і густим висипанням по всьому тілу. Через географічну наближеність до кордону, закарпатцям радять негайно вакцинуватися. Щеплювальні матеріали поки що є.

Читайте також: Матір трьох дітей покинула цей світ: стало відомо ім’я дівчини, яка загинула у Буковелі (фото)

Інфекція кору небезпечна тим, що вона понижує імунітет, і організм стає чутливим до будь-якої бактеріальної інфекції. Зауважте, ускладнення кору можуть бути грізнішими за саме захворювання, небезпечними для життя. Зі сторони нервової системи можуть виникати енцефаліти. Також трапляються ускладнення зі сторони дихальних шляхів — це пневмонія, бронхіт. Зі сторони пазух носа та вух (отити). Крім цього, як на початку, так і наприкінці перебігу недуги у хворих може спостерігатись затруднене дихання, дитина може навіть задихнутися. Такий стан потребує реанімаційної допомоги.

Читайте також: Дитина “згоріла” за ніч: В Україні активізувалася інфекція, що особливо небезпечна для немовлят

Джерело.