fbpx
Події
Слухайте ті, хто здатний мислити. Легендарний чемпіон Володимир Кличко записав потужне звернення до росіян

Легендарний чемпіон Володимир Кличко звинуватив росіян у співучасті у злочинах ватажка Кремля Володимира Путіна в Україні. У своєму зверненні боксер зазначив, що мовчазною підтримкою дій своєї влади на території нашої країни громадяни РФ спровокували нелюбов до себе.

Відповідну заяву Кличко-молодший зробив за допомогою своєї сторінки у соціальній мережі Instagram. Також він додав, що для українців наразі не існує хороших, чи поганих росіян.

У зверненні, зокрема, йшлось:

“Це послання росіянам! Слухайте ті, хто здатний мислити. Імператорськими амбіціями, вторгненням в Україну та варварством вашої так званої армії ви посіяли ненависть на віки. Слова про те, що уряд це нібито одне, а російські громадяни – інше, це повна маячня. Це ви вірили мерзенній пропаганді та мовчали 8 років, поки ваша країна окупувала Крим та частину Донбасу. Це ви зверхньо ставилися до українців і вважали, що немає такої нації. Це ви переказували один одному міфи про якихось нацистів. Запам’ятайте: вас тут називають орками. Усіх. Немає зараз добрих і хороших росіян”, – сказав Володимир.

Також, він наголосив на тому, що Україну і її мешканців підтримує увесь світ.

“Поки ви мовчите і прислухаєтеся до пропаганди божевільної людини та диктатора, весь цивілізований світ стоїть на боці українців. А ставити ультиматуми людям, які помирають за свою землю, безперспективно. Не хочете бути країною в повній ізоляції? Не тремтіть від страху і байдужості. Рятуйте свою країну. А ми свою не віддамо. Я пишаюся тим, що я – українець. Представник сильної, волелюбної та героїчної нації”, – резюмував ексчемпіон світу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Wladimir Klitschko (@klitschko)

Миру нам усім!