fbpx

Скорпіони – пpистpасні, а Леви – віддані: наскільки довговічна любов вашого знака зодіаку

Зодіакальний знак здатний розповісти вам багато про себе, аж до того, наскільки тривалою буде ваша любов. У кожного з нас є набір вельми характерних рис особистості, які можуть помітно вплинути на наше романтичне життя, пише “Сегодня”.

1. Овен любитиме вас до того часу, поки у вас горить вогонь і бушує енергія. Цей знак абсолютно незалежний і мужній, а також активний і товариський. Він втратить до вас інтерес лише тоді, коли ви станете занадто нудною і банальною людиною без натяку навіть на найменшу краплю ентузіазму.

2. Телець дуже впертий, але працьовитий, він не стане ризикувати своєю стабільністю заради любовного інтересу. Однак Тельці будуть боротися за те, що вони хочуть, і вони дійсно вміють щиро любити. Їхні почуття пропадуть, якщо ви будете заважати їх наполегливим амбіціям і не дозволяти досягати своїх цілей.

3. Близнюки – це типові соціальні метелики, шалено енергійні і комунікабельні. Всі вони є екстравертами, яким потрібно щодня розмовляти і спілкуватися з людьми. В ту мить, коли особисті відносини будуть їх в цьому обмежувати, любов Близнюків піде на спад.

4. Pак – істота непередбачувана, але ця його непередбачуваність зводиться тільки до прагнення безпеки. Якщо Paк повністю захищений у своїх відносинах, він навряд чи від них добровільно відмовиться і ніколи не піде. Цьому знаку необхідно постійно нагадувати, що він як і раніше коханий.

5. Лев – людина віддана, великодушна і добра. Однак Лев запальний і неймовірно егоїстичний. Як тільки ви припините його звеличувати до небес, то левова любов випарується. Цей знак здатний багато що пробачити, але якщо він зрозуміє, що ви не особливо високо його цінуєте, то відразу ж зникне з вашого життя.

6. Діва – особистість інтелектуальна і раціональна. Вона схильна бути вельми недовірливою ​​і до непристойності практичною. Цей знак любить вас до моменту, поки не зміняться обставини саме з точки зору раціоналізму і практичності. Тим більше любов Діви дуже швидко випарується, якщо ви не схильні до порядку і досить легковажні.

7. Терези – найдипломатичніші з усіх знаків. Вони можуть пишатися тим, що здатні легко вирішувати кoнфлікти, але ненавидять власне безсилля, якщо у них це не виходить. Цей знак не виносить агpесії і нacильства. Як тільки вони помітять ці якості у свого партнера, то відносини закінчені.

Читайте також: І в вогонь, і в воду: найбільш вірні та віддані жінки за знаком Зодіаку

8. Скорпіони є найбільш пристpасними з усіх зодіакальних знаків, і вони нескінченно віддані своєму обранцеві. Однак це має бути взаємно без варіантів. У той момент, коли ви зрадите Скорпіона, ви відчуєте на собі його жaxливий гнів і витончену пoмсту.

9. У Стрільця незмінно позитивний погляд на життя. Їм дуже складно спілкуватися з партнером, якому притаманні песимізм і негативні емоції. Стрілець завжди намагається “підбадьорити” свою другу половину, але як тільки він зрозуміє марність своїх зусиль, то любов закінчується.

10. В очах Козерога ідеальні відносини – це взаємодоповнююча співпраця. Цьому знаку потрібен партнер, який буде підживлювати його амбіції, а також всіляко розвиватися сам. Вам не обов’язково бути таким же амбітним, як Козеріг, але цілі у вас мали б бути. Крім того, Козеріг терпіти не може, коли його партнер даремно витрачає свій потенціал.

11. Водолію не подобається нудний і монотонний спосіб життя, оскільки йому до душі веселитися з близькими друзями і вести інтелектуальні бесіди. Його приваблюють в партнері ерудиція і вміння бути хорошим, чуйним слухачем. Продовжуйте так себе вести, і Водолій весь ваш на довгий-довгий час.

12. Риби завжди пробачають і люблять, ймовірно, будуть любити вас до кінця життя, якщо ви будете дуже схожими на них, ну або, принаймні, повністю розуміти їх. Риби ненавидять критику і терпіти не можуть самовпевнених людей. Самі Риби дуже співчутливі і вразливі. Коли вони побачать, що ви не проявляєте співчуття до інших і навіть буваєте жорстоким, то моментально попливуть геть від вас.

You cannot copy content of this page