fbpx
Дозвілля
Скоро у мене онучок з’явиться, а зять роботу втратив і ніяк знайти нову не може. Так от, я їм зробила, як я вважаю, шикарну пропозицію, але їхня реакція мене дуже і дуже здивувала. Але я довго чекати не збираюсь, якщо найближчим часом зять роботу не знайде, я почну діяти

Моя улюблена донечка на останньому місяці. Це довгоочікувана дитина. У них довго не виходило. Але діти знайшли найкращих спеціалістів і все вийшло. Тепер вони з нетерпінням чекають появи цього маленького скарбу.

Ми всі разом готувалися до появи дитинки. Все основне вже куплено і підготовлено. Виношує вона легко і непомітно. Дочка виглядає дуже щасливою. А я, дивлячись на неї, теж спокійна і щаслива.

Але кілька тижнів тому трапилася неприємність, яка має вагоме значення в подальшому нашому житті. Мого зятя скоротили без попередження. Після цього у нього ніяк не виходить знайти нову роботу, а заощаджень їм надовго не вистачить.

Я запропонувала дітям з’їхатися на перший час. Їх квартиру здати і отримувати додаткові гроші. Я вже давненько не пенсії, тому зможу повністю допомагати дочці  з дитинкою. Адже ж у мене досвід є, а вони геть у цьому нічогісінько не тямлять. А зять зможе вільно в цей час вирішувати свої питання з працевлаштуванням.

Але мою пропозицію сам зять зустрів відверто негативно. Йому, бачте, неприпустимо жити разом з батьками. Для нього про це не може бути й мови. Він стверджує, що обов’язково влаштується на роботу і все налагодиться знову.

Так я і не проти. Але час іде, а гроші мають здатність закінчуватися. Для дитини потрібно багато всього і це все недешево коштує. Моєї пенсії не вистачить і на половину місяця. А ще потрібно харчуватися і все інше.

З дочкою переговорила. Вона розуміє і мене, і свого чоловіка. Але все ж поки хоче залишитись вдома. Каже, що вони впораються вдвох і дуже вдячні мені за піклування, але поки немає чого аж так реагувати.

З роботою поки не виходить у зятя. Він практично кожен день ходить по співбесідах, але толку ніякого. В чому справа – не зрозуміло. Але мені від цього не легше. Якщо найближчим часом він не влаштується на роботу, то я сама кину об’яву про здачу квартири і тоді у них не буде іншого варіанту крім як переїхати до мене. Врешті решт – це моя квартира і якщо їхня молодість і самовпевненість не дає побачити реальну картину, то я вже все на перед знаю і розумію до чого йде.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.