fbpx
Дозвілля
Складено рейтинг шокуючих смертей в Грі престолів

Видання TechInsider склало рейтинг найбільш шокуючих смертей фентезійного серіалу Гра престолів. Перше місце в списку зайняв Нед Старк, який був страчений в першому сезоні саги – герою привселюдно відрубали голову.

На думку представників видання, його смерть виявилася не просто шокуючою, але ще і “найнесподіванішою в історії телебачення”.

На другому місці опинився Джон Сноу, заколотий своїми товаришами по Нічному дозору. Його смерть вразила шанувальників серіалу настільки, що довгі місяці вони гадали, чи залишиться живий герой. В результаті надії фанів виправдалися – Сноу ожив в шостому сезоні.

Замикає першу трійку Ходор – конюх, який пожертвував своїм життям заради порятунку Брана Старка.

Слідом за ними йдуть принцеса Ширен Баратеон і Кейтлін Старк, а також Робб і Таліса Старк. Троє останніх героїв були вбиті під час так званого Червоного весілля.

Першу десятку замикають Маргеріт Тірелл, згоріла в полум’ї дикого вогню, Оберін Мартелл, який загинув у поєдинку з Горою, а також Рамсі Болтон, розірваний власними собаками.

У список також потрапили Джофрі і Ренлі Баратеон, Рікон Старк, Тайвін Ланністер, Мейстер Піцель, король Томмен, Уолдер Фрей і інші. В цілому рейтинг включає 43 імені.

Читайте також: Телеведуча роздягнулася для відомого журналу (фото)

Джерело.

Реклама