fbpx
Дозвілля
Скільки років проживе людина можна дізнатися завдяки простому аналізу

Дізнатися, скільки років проживе людина можна завдяки простому аналізу крові, стверджують вчені з Університету Східної Англії. Дослідники знайшли спосіб передбачати тривалість життя. В ході свого дослідження, вони успішно провели вимірювання швидкості старіння диких птахів, може бути застосоване і щодо людей.

Даний тест дозволяє виміряти середню довжину теломер – кінцевих ділянок хромосом, які коротшають щораз, коли клітина проходить через період поділу. Довжина теломерів дозволяє з’ясувати «біологічний» вік людини, який, як правило, відрізняється від паспортного. І чим довше теломери, тим довше проживе людина.

Однак фахівці відзначають, що даний тест не враховує можливість смерті від важких недуг, які можуть розвинутися з часом, він пророкує, скільки часу залишається прожити до летального результату від природних причин.

Ці аналізи крові вже досить широко використовуються в якості частини експериментів на тваринах. Втім, одна компанія в Англії пропонує всім бажаючим дізнатися свою ймовірну тривалість життя пройти тест за 400 фунтів

«Ми визначили, що довжина теломерів це більш точний індикатор тривалості життя, ніж біологічний вік, – каже автор дослідження доктор Девід Річардсон. – Таким чином, вимірюючи цю довжину, ми оцінюємо біологічний вік і дізнаємося, що нам залишилося. Чим вище цей показник, тим довше судилося прожити кому-небудь »

Читайте також: Астронавт-близнюк помолодшав за рік перебування в космосі (фото)

Джерело.