fbpx
Без рубрики
Скільки буде коштувати новорічна ялинка цього року

Ціни на звичайні зрубані ялинки напередодні Нового року підростуть в середньому на 10-15%.

За сосну до метра попросять від 80 до 400 гривень, за ялинку такої ж висоти доведеться заплатити трохи менше. Ціна на двометрову ялинку коливатиметься в районі півтори тисячі гривень, повідомляють “Вести”.

Проте є й хороші новини – напередодні новорічних свят ялинку можна буде орендувати. Таку пропозицію назвали “антикризовою”. Розплідники та садові центри пропонують орендувати новорічну ялинку за значно меншою ціною. Приблизно її вартість не перевищуватиме 20% від вартості зрубаної ялинки.

Читайте також:НЕЙМОВІРНО: У КИЄВІ ВЖЕ ПОЧАЛИ ПРОДАВАТИ ЯЛИНКИ (ФОТОФАКТ)

Для прикладу, двохметрову ялинку в діжці пропонують орендувати на тиждень за 350 гривень.

Дерево привозять у горщику і укладається договір. Людина спочатку оплачує всю вартість ялинки, а коли закінчується термін оренди, ми повертаємо 80%. Але якщо дерево засохне або його зашкодять – гроші не повертаються,
– розповідають працівники розплідників.

Щорічно напередодні зимових свят в Україні продається приблизно 950 тисяч сосен та ялинок на суму 5-6 мільйонів доларів. При цьому практично половина з них реалізується нелегально.

Аби відрізнити нелегальну ялинку у Держлісгоспі повідомили, що будуть кріпити на дерево пластикові стрічки зі спеціальним кодом. Цього року напередодні свят почнуть працювати лісові патрулі, а ринки буде перевіряти поліція.

Джерело.