fbpx
Події
“Сказав, не шукати їх, і в поліцію не звертатися, бо зpoбить щось і собі, і дитині”,- жінка звинуватила чоловіка у викpaденні дитини

У селі Вільховець Новоушицького району Хмельниччини зникла 3-річна Дарина Михайсюта.

Батько, Тарас Михайсюта, повіз дитину на медогляд у місто Кам’янець-Подільський і не повернувся. Колишній дружині зателефонував, щоб його не шукали. Сказав, буде виховувати дитину самостійно. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповів дід викpaденої дитини Анатолій Михайсюта.

“Донька із зятем розлучилися торік. Але дозволяла дитині бачитися із татом. Коли вже пересік кордон – позвонив. Сказав, не шукати їх, і в поліцію не звертатися, бо зpoбить щось і собі, і дитині. Сказав, що не побачимо онуку шість місяців, а далі він вирішить.

Донька на заробітках у Чехії, місця собі не знаходить. Дозволу на вивіз дитини за кордон вона не давала. Напевно, колишній зять зміг підробити доручення в нотаріуса”, – каже Анатолій Михайсюта.

Читайте також: Діти гріли сестричку кошенятами: у Бердичеві жінка на дві доби залишила малих дітей без їжі у холодному будинку(відео)

Дитину розшукують правоохоронці. Кажуть, що чоловік перетнув pocійський кордон ще 23 листопада. Проте, чи була з ним дитина — поки не відомо.

facebook