fbpx
Без рубрики
Скандали навколо концертів Потапа і Насті: Мухарський пояснив, чому так відбувається

Відповідальність за скандали перед концертом Потапа і Насті в Києві лежить повністю на самих артистах; вони повинні були взяти до уваги політичні та соціальні процеси в країні.

Таку думку висловив український письменник, актор, шоумен Антін Мухарський.

“Про колег – або добре, або ніяк”, – сказав він. Але додав: “Це вибір кожного артиста. Всі знали, на що вони нариваються. Всі розуміли, яка ситуація в країні, всі розуміли, що так чи так треба брати до уваги політичні, соціальні процеси. Тому тут кожен ішов на ризики, про які знав, і робив це свідомо”.

У цьому контексті Мухарський нагадав про “публічну колаборацію з Москвою” Потапа і Насті, “московський ринок, московські гроші і так далі”. За його словами, цілком зрозуміло, що “в Україні є люди, які не підтримують подібну позицію і виступають за, скажімо так, корекцію такої поведінки”.

“Артисти знають, на що вони йдуть. Якщо це для них несподіванка – дуже дивно. Але я не думаю, що це для них було несподіванкою”, – зауважив шоумен.

“Обозреватель” запитав, яку пораду він міг би дати Потапу та Насті в ситуації, що склалася. “Я не беру на себе таку відповідальність. Я сам не люблю поради і нікому їх не даю. Це їхня особиста справа”, – відповів Мухарський.

Читайте також:СЕРЙОЗНА БІЙКА НА КОНЦЕРТІ ПОТАПА І НАСТІ – З’ЯВИЛОСЬ ВІДЕО

Джерело.