fbpx
Події
Скандал в НАУ: в корпусі університету виявили сауну з басейном (відео)

Парилку виявили студенти на нульовому поверсі головного корпусу вузу, на столі стояла недопита пляшка горілки, пише “Сегодня”

У столиці спалахнув новий скандал, пов’язаний з Національним авіаційним університетом. На нульовому поверсі головного корпусу університету студенти виявили сауну з кімнатою відпочинку та невеликим басейном! У НАУ заявили, що сауну облаштувало ще 2008 року колишнє керівництво.

З ЛЕГКИМ ПАРОМ! Фото і відео парилки виклав у себе на сторінці в соцмережах студент університету Михайло Химиця. “Розмови про те, що в стінах головного корпусу нашого університету є сауна, ходять давно Я вирішив перевірити ці чутки і вирушив до ректора, який їх підтвердив, і дав вказівку провести мене на місце. Виявилося, вона знаходиться поруч з навчальними аудиторіями, – розповів Михайло. – Сауна складається з передпокою, де на лаві стопкою складені шапочки для парилки, туалету, душа, невеликого басейну, залу відпочинку, облаштованого музичним центром, м’якими шкіряними диванами Там же на столі я виявив недопиту пляшку горілки”.

СТУДЕНТАМ. Як пояснив  Андрій Майснер, проректор з економіки і адміністративно-господарської роботи НАУ, сауну в навчальному корпусі виявили ще 2015 року. “Тоді вхід до неї був опломбований. Сауна існує ще з 2008 року, вона була облаштована колишнім керівництвом університету. 2015-го було запропоновано сауну демонтувати і перенести її до науково-спортивного та оздоровчого центру НАУ, щоб цей об’єкт слугував за своїм прямим призначенням”, – сказав Майснер і додав, що парилка буде демонтована і перенесена найближчим часом.

Це далеко не перший скандал навколо НАУ. У серпні минулого року на хабарі в 170 тисяч євро затримали в.о. ректора НАУ Володимира Харченка і його адвоката (передав першу частину хабара в сумі 100 тис.). Як повідомляли в НАБУ, гроші Харченко вимагав за поновлення на посаді одного з професорів. Обшукавши житло в.о. ректора, правоохоронці виявили дев’ять золотих злитків, 1,5 млн грн, $ 50 тис., 70 тис. євро і 3000 фунтів стерлінгів. Минулого тижня обвинувальний акт у відношенні в.о. ректора НАУ і адвоката був направлений до Солом’янського райсуду.

БУДУЮТЬ І БЛОКУЮТЬ. Чимало скандалів і в інших столичних вузах. У листопаді студенти педуніверситету ім. Драгоманова шість днів блокували одну з будівель вузу на вул. Бульварно-Кудрявській. Учні виступали проти намірів керівництва передати приміщення будівлі в оренду, де підприємці нібито планували відкрити меблевий магазин. Не обійшлося і без будскандалу. На початку цього року ділянку біля корпусів КНУ ім. Тараса Шевченка на ВДНГ огородили будпарканом, а на територію заїхала техніка. Як з’ясувалося пізніше, впритул до будівлі університету мають намір звести ТЦ. Студенти і місцеві жителі неодноразово виступали проти будівництва, але це не дало результатів.

Читайте також: “Пентхаус площею в 100 кв. м”: в одному з університетів України знайшли cауну з басейном