fbpx

Скандал навколо поведінки сина Трампа на інавгурації отримав продовження (фото,відео)

У російському сегменті соціальних мереж користувачі активно висловлюються на захист сина президента США Дональда Трампа Беррона, чия поведінка на інавгурації стала однією з найбільш обговорюваних тем в американському суспільстві.

10-річний хлопчик під час урочистої церемонії позіхав, грав у хованки з маленьким племінником, сином Іванки Трамп, роздратовано вирвав свою руку з руки матері та навіть замахнувся на неї (невідомо, жартома чи всерйоз).

Тому журналісти запідозрили, що Беррон – аутист.

На відео епізод, де Беррон вирвав руку з материнської руки.

Читайте також:У МВС СКАЗАЛИ, ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ УКРАЇНСЬКИХ ВОДІЇВ

https://youtu.be/h78WDW4Hjmk

Московський журналіст Юлія Вітязєва, затята прихильниця “Д/ЛНР”, обурилася тим, як американці висміювали поведінку Беррона, називаючи його “невігласом” і “задавакою”, зазначаючи його “грубі” відмашки від преси, небажання йти на контакт із публікою.

“Ось така вона – толерантна і прогресивна Америка. Заплює і розтопче будь-якого, хто вибивається зі зграї. Навіть 10-річним хлопчиком не погидувала. Адже він син “ненависного Трампа!” Як же це бридко. Не маючи сміливості плюнути в батька, штовхати його дитину. І ці люди ще сміють вчити нас жити і читати мораль на предмет відсутності гуманності та милосердя!” – Обурилася Вітязєва.

Користувач Ірина Солуянова назвала тих, хто сміється над Берроном, “виродками” і зізналася, що їй хлопчик дуже сподобався:

“Мені, наприклад, дуже сподобався син Трампа. Поводився безпосередньо, видно було, що дитина в “своїй тарілці” і не відчуває ніякої незручності… Як і внуки Трампа – красені всі як один!” – написала Солуянова.

Користувач Тетяна Суворова поділилася відео спірних моментів у групі, присвяченій аутизму, і прокоментувала: “Дуже хочеться сподіватися, що цей факт не стане приводом для знущань, а, навпаки, приверне додаткову увагу до проблеми аутизму”.

Інші учасники групи підтримали Тетяну, проте нагадали про важливий нюанс – поведінку самого Трампа:

Користувач Тетяна Лобанова з Санкт-Петербурга обізвала журналістів “божевільними” і додала, що Беррон поводився, як усі діти його віку:

“Я, до речі, дуже добре пам’ятаю, як мій син приблизно в тому ж віці раптом став не давати мені брати його за руку – так у хлопців проявляється початок дорослішання, вони вже вважають, що вони не маленькі, щоб мама вела їх за ручку. Ці журналісти, які побачили в цьому привід для насмішок, звичайні фашисти. Як можна взагалі сміятися над підлітком? Мерзотники”, – написала Лобанова.

Треба зауважити, що першою на захист Беррона висловилася Челсі Клінтон, дочка Білла і Гілларі Клінтон. На своїй сторінці в Facebook вона написала: “Беррон Трамп заслуговує на шанс, який потрібен кожній дитині, – можливість бути дитиною”.

Проте після цього 36-річна Челсі додала до повідомлення пару рядків із критикою на адресу Дональда Трампа, назвавши шкідливою ??його політику по відношенню до дітей.
Джерело.

You cannot copy content of this page