fbpx

Скандал на “Громадському” через пост про дітей отримав продовження

Пост журналістки, голови ГО “Громадське телебачення” Наталі Гуменюк, у якому вона висловилася проти дітей, розберуть на редакційній раді “Громадського”. Пост Гуменюк спричинив велику хвилю обурення у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, нещодавно Наталя Гуменюк зазначила, що “гірше людей, які засмічують стрічку постами про власних дітей, нав’язуючи іншим історії, які цікавлять тільки самих батьків, є лише люди, які засмічують стрічку постами про те, як чужі діти з’явилися в телевізорі”.

Також вона засудила засоби масової інформації, які роблять публікації про цю “неважливу історію”.

“Ну так, діти заважають ефективно працювати, але благо в наш час з цим можна змиритися, бо робота влізла в наш інформаційний простір і миритися з цим треба так само, як і з робочою перепискою вночі. Мене вразила і щиро обурила, яка кількість медіа опустилася до того, щоб виокремити неважливу історію в окрему публікацію і гаяти на це час читачів”, – написала Гуменюк.

Зазначимо, що ситуацію з Гуменюк уже прокоментували у “Громадському”

Як зазначила українська журналістка, виконавчий директор “Громадського телебачення” Наталя Горчинська, скандальний пост про дітей стане предметом розгляду Редакційною радою у вівторок, 14 березня.

“Пост Наталки від 10 березня стане предметом розгляду Редакційною радою Громадського у вівторок, 14 березня. Редакційна рада – це обраний колективом орган, який слідкує за дотриманням редакційних правил та політик, а також за потреби діє як внутрішній омбудсмен. На цьому офіційну частину посту завершено, починається персональна. В мене двоє хлопців, Олександр і Роберт. Я ніколи не постила їхніх фото в соцмережах. Але я страшенно, безмежно пишаюся цими двома”, – написала вона, закликавши інтернет-спільноту приєднатися до флешмобу #моїдіти.

“Тепер “Громадське” проводитиме комсомольські збори”, – іронічно відреагував журналіст Олексій Мустафін.

“Я давно знав, що Наташа ї…..анута. Тепер і ви бачите”, – написав колишній журналіст “Громадського” Сергій Грішин, прикріпивши скрін посту Гуменюк.

“Як виявилося, чужі діти не тільки швидко ростуть, а ще й активно притісняють права “не батьків” просто однією своєю наявністю. Певно, коли в голові замість мізків ї…уться дві миші, завернуті в червоний і веселковий прапори відповідно, то ще й не те можна видати. Зато тепер є варіант взяти грант на боротьбу з дітьми і провести якийсь марш на захист прав людей без дітей, на який нападуть малюки в ходунках і тим самим гарантують ще один транш на подальшу боротьбу з цією неповнолітньою заразою. А ще тепер один баяніст із подивом зрозуміє, що в колективі є хтось ї…анутіший за нього. І ці люди мнять себе праведним осередком прав, свобод, віри і правди”, – написав програміст Руслан Хаврюта.

Читайте також: “Гнійник назрів і лопається”: у Порошенка відреагували на бійку ветерана АТО та генерала

За словами помічника-консультана народного депутата України Олени Яхно, і справді є блогери, які пишуть дуже багато про своїх дітей. Але навіть якщо вони комусь і набридли, то цю проблему можна легко вирішити, просто відписавшись від сторінок цих особистостей.

“Зараз буду адвокатом Гуменюк. Я з великим задоволенням якось прочитала пост Бутусова про його чарівну дочку і її маленьких кавалерів. Але уявіть собі на секунду, що Юра б 80% своїх постів присвячував дітям (а їх у нього троє). Став би він топ-блогерам? Не думаю. У його читачів є свої чудові діти, їх цікавлять посади Юрія про політику і війну. Але “Фейсбук” – це вільна територія. Є журналісти, які вважають, що їхні діти дуже особливі і всім цікаві. Вони пишуть про них по п’ять постів у день (думаю, саме таких мала на увазі Гуменюк). І це їхнє право. Ваше право від них тихо відписатися”, – зазначила вона.

Джерело. Фото з відкритих джерел

You cannot copy content of this page