fbpx
Події
Скандал із “марним подарунком” США для України: з’явилися нові подробиці із ЗСУ

Збройні сили України активно використовують безпілотні комплекси Raven RQ-11B, отримані як допомога від США, в бойових умовах. Про це в коментарі виданню “Обозреватэль”розповів прес-офіцер командування Повітряних сил Роман Юрчило.

“Наскільки мені відомо, цей комплекс загалом відповідає оперативно-тактичним вимогам. Так, є певний недолік у тому плані, що ці дрони є аналогом. Відповідно канал передачі даних для управління не є повністю захищеним від перехоплень і придушення противником. Але це не означає, що вони не боєздатні. Просто не повністю захищені”, – пояснив Юрчило.

За словами прес-офіцера, в той момент, коли США постачали ЗСУ Raven RQ-11B – це була значна допомога, адже нічого подібного тоді в Україні не було.

“До того ж зараз йде певне вдосконалення використання цих комплексів і відпрацювання механізму дій у бойових умовах. Насправді тоді у нас не було чогось іншого, чим ми могли б протистояти Росії”, – підкреслив він.

Як повідомлялось раныше, радник начальника Генштабу ЗСУ Натан Хазін заявив про те, що американські безпілотники Raven RQ-11B виявилися майже марними у війні з російськими терористами.

Читайте також: Російські хакери допомагали знищувати артилерію ЗСУ через Android – CrowdStrike

Джерело.

facebook