fbpx
Дозвілля
Сімейне життя не склалося практично відразу: у ідеальної дівчини був свій ідеальний розпорядок дня, і вона не збиралася його міняти. Більш того, вона і новоспеченого чоловіка почала підлаштовувати під свій режим. Чи треба говорити, що дорослому чоловікові це було не до душі?

Ви коли-небудь замислювалися, чому багато ідеальних у всіх сенсах дівчат часто бувають самотні, і чоловіки, як тільки замаячать у них на горизонті, миттю тікають від таких один за іншим?

Здавалося б, що чоловікам не потрібні: красиві, розумні, успішні, освічені, молоді, та ще й без дітей. Трохи позустрічавшись, вони йдуть до далеко не ідеальних і не зовсім красивих, та ще іноді й до розлучених жінок з дітьми. Ну чому ж така несправедливість?

Один мій знайомий нещодавно втік від чергової такої ідеальної дівчини. Я вирішила його розпитати, що не так, чим вона його не влаштувала.

Його розповідь мене вразила.

Коли він зустрів Яну, він не міг повірити своєму щастю. Дівчина із заможної сім’ї, з двома вищими освітами, красива, доглянута, культурна. Батьки забезпечили її всім, так що в меркантильності таку дівчину точно не звинуватиш. Він сам, звичайно, теж не ликом шитий: гарний собою, при посаді з грошима. Можна сказати вони були варті одне одного. Пара з боку здавалася ідеальною. Але тільки здавалася…

Сімейне життя не склалося практично відразу: у ідеальної дівчини був свій ідеальний розпорядок дня, і вона не збиралася його міняти. Більш того, вона і новоспеченого чоловіка почала підлаштовувати під свій режим. Чи треба говорити, що дорослому чоловікові це було не до душі?

Вона змінила його гардероб: джинси, футболки і худі полетіли на смітник. Пристойний чоловік, на її думку, повинен був одягатися в класику. Вона придбала йому сорочок і краваток, та змушувала щодня їх носити.

Він регулярно вислуховував докори від дружини за відрослу щетину, неприбрані шкарпетки, футболки, які він повісив на спинку крісла, а не на спеціальну вішалку. Навіть поїсти він спокійно не міг: дружина називала його «колгоспником» за те, що він котлету розрізав ребром виделки, а не використовував для цього ніж.

Вона змушувала його ходити з нею на виставки і в театр, які були йому нецікаві і нудні. Про те, щоб випити баночку пивця перед телевізором під час чемпіонату з футболу він і думати не смів. Його життя перетворилося на справжній кошмар, навіть ходити в туалет і дихати йому доводилося за розкладом.

Він втомлювався на роботі, хотів приходити додому відпочивати, але ніякого відпочинку не було, бо не було можливості розслабитися ─ дружина контролювала кожен рух, діймала за будь-який «косяк». Мій знайомий незабаром від неї втік, а ідеальна у всіх сенсах панянка залишилася одна.

Вона досі одна, а її родичі та друзі дивуються: ну як така розумниця-красуня нікому не потрібна? І не можуть зрозуміти, що сімейне щастя залежить не від якоїсь казкової зовнішності або кар’єрних успіхів, а від банального почуття комфорту, який виникає у спільному житті з такою людиною.

Це як дорогі красиві туфлі на шпильках: хочеться купити, а коли купуєш і починаєш носити, розумієш, що ходити в них неможливо, і починаєш цінувати кросівки.

Фото ілюстративне.