fbpx

Сімейна колядка з Івано-Франківська підкорює серця українців(Відео)

Творча родина з Прикарпаття зняла відео з власною колядкою, яке вже переглянули 11 тис. разів.

“Торік на Різдво Дада написав колядку – слова і музику. На самісінький Святвечір. Ми її бігом сяк-так вивчили, заспівали кільком найближчим людям і – забули.

І от цього року, напередодні Різдва – згадали.  Ми планували просто записати її на татів телефон, але… У нас виявилось багато чудових друзів.

Спочатку Roman Kalyn, у якого на студії ми записали звук. Це було дивно і ново для нас усіх. Романе, Ви неймовірний! Ваш величезний досвід, і майстерність. Бо для нас це було вперше, а Вам вдалося повкладати на свої місця наші голоси, інструменти і голови :) Особливе дякую за партію гітари! Без Вас так би не було! Дада – на фортепіано, він же прописав бек-вокал в останньому куплеті. Andriy Savka – скрипка і голос. Ми з Дирдиром лише співали. То не фонограма – інструменти писались наживо.

Denfilm media-studio!

Denys Ovchar, в мене просто немає слів! Я вражена і здивована, і захоплена одночасно! Мої діти Тебе обожнюють! Маєш ангельське терпіння! Дядько Дапікс з баньтіком :) 5 годин зйомки, 3 години монтажу – і Різдвяне Диво! Я ще сама не вірю, що це було з нами! Знаю Тебе трохи іншим. І ти мене щоразу дивуєш! Ти – надзвичайний!!! (Приходь на каклєти ;) )
Yordana Dranchuk, Ти, неначе фея-хресна прийшла на допомогу! У Твоєму “Фотопросторі” дивовижна атмосфера! А той коник, наче навмисно, чекав на нашого Дива, а крісло – на маму з Прибульцем.

Для мене особливо важливо, що саме колядка – пісня, яка прославляє народження Божого Сина – стала творчим дебютом моїх синів. Кожен молиться, як уміє. Бог чує всіх!

Дива творять Люди! Дякую всім!

З Різдвом!

Христос рождається!”, – написала Людмила Лінник у описі до відео.

Читайте також: НАЙЦІКАВІШІ ТРАДИЦІЇ СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА В УКРАЇНІ

You cannot copy content of this page