fbpx

Сім складових мрії і сім кроків для здійснення заповітних бажань

Хочу, бажаю, прагну, маю мету, мрію, бачу ціль… Такі слова в кожного як не на устах, то в думках точно є.
Тож чи здійснюються бажання, чи досягається мета, чи збуваються мрії? Як відрізнити мрію від фантазії та уникнути розчарування?

Мрії роблять людей більш продуктивними, тому потрібно повернути сеанс мрій перед сном у своє життя. Але варто знати, що фантазійні мрії можуть привести до розчарування. Ми хочемо, але завчасно знаємо, що цього у нас не буде. Інша справа – реальні мрії, які показують нам, що насправді може бути можливим у нашому житті. Вони дають нам розумову практику, яка має на меті важливі цілі.

1. Мрія – це мислеформа, яку людина свідомо “прокручує” у своїй голові, відчуваючи втіху і задоволення від цього процесу. Це основна складова частина фантазії людини.

2. Мрії можна поділити на зовнішні і внутрішні. Зовнішні нав’язані суспільством, масовою культурою, рекламою тощо.

Наприклад, людина починає мріяти про новий телефон, бо він вважається модним. Часто вона здатна здійснити своє бажання власними силами. Тоді відбувається своєрідна синхронізація розуму і душі. Наше “я хочу” збігається з “мені це потрібно”. Після того, як мрія стала дійсністю, ейфорія минає і настає момент апатії.

Таке найчастіше стається з мріями,  які вимірюються у грошовому чи матеріальному еквіваленті. Ейфорія і радість, які ми відчуваємо в такі моменти, завжди мають лише тимчасовий характер.

3. Внутрішні мрії — це ті, які нам підказує серце, і вони, як правило, відповідають нашим справжнім потребам.

4. Які зміни відбуваються у нашому організмі, коли  мріємо? Усі чули фразу “мріяти не шкідливо”. А я скажу, що мріяти навіть дуже корисно! У процесі візуалізації омріяної події чи ситуації в нашому opганізмі підвищується рівень серотоніну й ендорфіну, гopмонів щастя.

Іншими словами, людина в цей момент почувається щасливою і переживає цілу палітру приємних відчуттів та емоцій. Це своєю чергою позитивно впливає на всі біохімічні процеси, що відбуваються в нашому тiлі, поліпшує загальне самопочуття і зміцнює наш імунітет.

5. Для розуму систематичне прокручування бажаної мети стає таким собі тренажером, який сприяє розвитку загалом нашої здатності мислити. Особливо це стосується візуалізації – здатності тривалий час зосереджуватися на конкретному образі в нашій уяві. Крім того, мозок працює набагато активніше, коли людина мріє, а не зосереджена на монотонній роботі.

Читайте також: Красиві привітання з Днем ангела Володимира

6. З моменту початку процесу мріяння велика частина відділів головного мoзку починає працювати посилено. А це означає, що мрії допомагають у розв’язанні всіх важливих проблем.

7. Коли людина має сильне бажання, постійно зосереджена на ньому, її переповнюють сильні емоції, у простір вивільняється велика кількість енергії. Не випадково кажуть: “Бійся своїх бажань – вони можуть здійснитися”.

Отже, коли людина постійно про щось мріє, є велика ймовірність, що воно станеться.

А як мріяти так, щоб усі бажання здійснювались?

Це мистецтво, яке може опанувати кожен. Головне усі мрії мають стосуватись лише свого життя.

1. Візуалізуйте своє бажання, заплющіть очі й уявіть, що воно здійснилося, відчуйте емоції і почуття, які ви відчуєте від його виконання. Уявіть, як ваша грудна клітка наповнюється великим відчуттям радості, задоволення, щастя, пропустіть через себе всі ці почуття. Подумки наповніть своєю енергією власне бажання.

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви сильно-сильно заплющували очі, стискали кулачки і уявляли своє заповітне бажання? Силі дитячої віри в диво можна тільки позаздрити! Згадайте ті відчуття і щиро попросіть того, чого дійсно хочете.

2. Імовірність здійснення бажаного набагато збільшується, якщо це бажання записано на аркуші паперу в теперішньому часі. Формулюйте конкретно. Бажання повинно бути чітким, без “води” і розмитих фраз.

3. Просіть зараз. Бажання потрібно промовляти в теперішньому часі, а не в майбутньому. Уникайте слів “хотілося б…”, “якби…”, такі непевні формулювання заборонені!

4. Озвучте спосіб реалізації. Дуже важливо продумати і проговорити те, як буде реалізовано ваше бажання. Потрібно правильно формулювати посилання у Всесвіт, інакше ваше бажання може бути неправильно витлумачено. Наприклад, “Хочу відпочити і виспатися, провести час на сонячному узбережжі в компанії коханого чоловіка, пити коктейлі і засмагати …”. Чим більше буде подробиць, тим краще!

Якщо ви залишите тільки “Хочу відпочити і виспатися”, то з легкістю можете опинитися вдома на дивані з температурою під 40, ось тоді зможете і виспатися, і відпочити. Тому озвучуйте спосіб реалізації якомога докладніше.

5. Складіть план. Розпишіть кроки, які приведуть вас до виконання бажання. Іноді все здається настільки просто, якщо розкласти на невеликі завдання, тоді і мета стає ближче, і спосіб реалізації знаходиться сам собою.

6. Ніколи не вживайте в своєму бажанні “не“, це негативна частка, підсвідомість її не чує і сприйме ваше бажання зовсім навпаки. Наприклад, ви загадаєте: “Хочу ніколи не хворіти”, а підсвідомість почує: “Хочу хворіти”. Тому, краще попросити так: “Хочу бути здоровим!”.

7. Вірте в його виконання. Якщо ви не вірите у виконання свого бажання, то не варто і згадувати. Ваша віра повинна бути міцною і непохитною, тут не повинно бути місця сумнівам.

Структурована мрія – це та, що ви можете досягти у своєму житті, просто потрібно докласти трохи більше зусиль. Від фантазійних мрій людина просто отримує задоволення, а ось структуровані мрії змушують людей як би провести репетицію того, що вони будуть робити, щоб досягти своїх цілей у реальному житті.

У структурованої мрії немає нічого складного. Просто виберіть реальну мету, яку ви сподіваєтеся виконати протягом наступних декількох місяців. Потім, заплющіть очі і уявіть собі, що ви перед собою ставите цю мету якомога реалістичніше протягом 20 хвилин, задіявши 5 почуттів.

Не бійтеся мріяти, загадувати бажання і щиро вірити в їх виконання. Звичайно, нічого не дається просто так, тому для виконання своїх бажань потрібно докладати зусиль, а Всесвіт вам в цьому обов’язково допоможе, не сумнівайтеся.

Джерело -Еспресо.

You cannot copy content of this page