fbpx
Події
Сім років молода жінка молилася до Юди Тадея і Бог подарував хорошого, вірного чоловіка

Усім жінкам у моїй родині ніколи не щастило з чоловіками. Точніше, вони були, але чомусь усе було не так. Завжди вони мусили терпіти від чоловіків побoї, пpиниження, лінощі, зpади.

Усім жінкам у моїй родині ніколи не щастило з чоловіками. Точніше, вони були, але чомусь усе було не так. Завжди вони мусили терпіти від чоловіків побoї, пopиниження, лінощі, зради. Ні одна не наважилася на розлучення, бо часи були такі, що жінка без чоловіка нічого не варта була, та й дітей виростити і вести домашнє господарство було б дуже важко. Тому й терпіли.

Я росла, спостерігаючи за таким життям, і з жaхом уявляла своє майбутнє сімейне життя. Навіть cтaтeві стосунки видавались мені одним із видів нapyги чоловіка над жінкою. Ось із такою викривленою уявою про стосунки і з пoкалiченою пcихiкою я увійшла в драматичний підлітковий вік.

І все, напевно, йшло би за звичним сценарієм. Але якось до моїх рук потрапила газета зі статтею про незвичну переміну в житті однієї людини. Причиною тих добрих змін став найменш згадуваний з усіх апостолів Ісуса Христа св. Юда Тадей.

Читайте також: 2 липня День святого Юди Тадея, покровителя у складних життєвих ситуаціях: молитва

Натхненна тією розповіддю і з великою вірою в серці придбала книжечку і почала молитися щодня. Молилася щиро, на колінах, зі сльозами, і з величезним довір’ям. Просьб у мене було безліч, а найбільшою була – дарування хорошого, вірного чоловіка.

З того часу минуло сім років, проведених у молитві, і прохання було вислухане. Я вдячна Богові і Трійці Святій Нероздільній за дар через св. Юду Тадея.

Марія С., м. Тернопіль, НОВА Тернопільська газета