fbpx

Шикарні літні “луки”: королева Іспанії Летиція засвітила приголомшливі сукні в США (фото)

Іспанська королева Летиція обрала приголомшливі сукні під час візиту до США. Дружина короля Філіпа VI зачарувала літніми “луками” на офіційних заходах, пише 24канал

Вперше з часу президентства Дональда Трампа королівські особи прибули до Сполучених Штатів Америки. Король Іспанії Філіп VI у супроводі чарівної дружини Летиції здійснили офіційний тур містами, які мають тісні історичні зв’язки з державою.

Зокрема, королівське подружжя навідалось до міста Новий Орлеан, який був заснований на території, яку іспанці колонізували ще в XVI столітті. Відомо, що візит короля Філіпа VI був присвячений 300-річчю з часу створення населеного пункта.

Королева Летиція зачарувала громадськість з першого виходу в аеропорту. Дружина монарха в яскраво-червоній сукні приголомшила елегантністю та витонченістю образу. Діамантові прикраси та маленька сумка-клатч завершили “лук” королеви Іспанії. До плаття чарівна Летиція підібрала туфлі на підборах. Під час виходу королева ніжно трималась за руку свого чоловіка, демонструючи сімейну ідилію.

Читайте також: ТУРЕЦЬКА АКТОРКА МЕР’ЄМ УЗЕРЛІ ВДРУГЕ ВAГIТНA: ОПУБЛІКОВАНО ФОТО

Окрім цього, королева Летиція засвітила ще одне літнє плаття. Дружина монарха з’явилась на офіційному заході в стильній рожевій сукні. Під час зустрічі з мером Нового Орлеану Латойєю Кантрелл королівське подружжя отримало символічний ключ від міста. Із Дональдом Трампом король Філіп VI та Летиція поки не зустрічались.

You cannot copy content of this page