fbpx
Події
Могутня сила води: від дощу в будинку мешканці багатоповерхівки рятувались відрами та парасольками (відео)

Коли злива в будинку, не допомагають парасольки, відра та миски. В Чернігові після вчорашнього дощу жителі багатоповерхівки влаштували генеральне прибирання. В під’їзді лило так, як і на дворі. В своїх квартирах мешканці зібрали по 3, 4 відра води. На ранок там вологість і сморід. Але людей більше хвилює інше, що як сезон дощів тільки почався.

У цій багатоповерхівці від дощу не сховатися навіть у власній квартирі. Ірина Яковлєва зі спальні почула, що на кухні почався потоп. І так під час кожної зливи, оскільки в ЖЕКу Ірині не вірять. Що все настільки серйозно, вона вирішила відзняти все на мобільний. На підлозі води по щиколотки. Це ще Ірина не відкривала двері у під’їзд, бо там взагалі жах, вода ллється як з відра.

Читайте також:КАРА НЕБЕСНА: МОСКВУ ПОТРЯСЛА ЧЕРГОВА СТИХІЯ. ТАКОЇ ЗЛИВИ СТОЛИЦЯ НЕ БАЧИЛА 130 РОКІВ (ФОТО)

Сусіди з 5-го поверху розповідають, що вода потоком лилася із люка, що на горищі. У квартирі діти бігали у гумових чоботях, дорослі віниками марно відганяли воду від своїх порогів.

Сьогодні хоч і вихідний, журналісти телеканалу «ТСН» на місці застали головного інженера ЖЕКу №13. Зізнається, вчора була справжня стихія, телефон кипів від дзвінків. Аварійна бригада каже, виїжджала на виклики, навіть знайшла причину потопу. Руслан Сусло, головний інженер КП «ЖЕК-13»: «Наша аварійна бригада зі зливової каналізації витягла залишки цегли. На сьогоднішній день зливова каналізація працює в справному стані».

От тільки мешканці будинку сумніваються, що цеглина єдина причина потопу в під’їзді. З початку робочого тижня вимагатимуть комісійного обстеження, адже сезон дощів тільки розпочався.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook