fbpx
Події
Схопив за шию і примушував з’їсти мило: на Львівщині вчитель побив дитину

У селищі Підкамінь Львівської області п’ятнадцятирічний Богдан Мотяшок, учень Навчально-реабілітаційного центру з поглибленою професійною підготовкою, став жертвою 62-річного вчителя історії.

Про це повідомляє “Високий замок”, пише obozrevatel

Зазначається, що Богдан є сиротою: батько служив в АТО, був контужений, нині живе на сході України. А мати померла при пологах. Хлопчика виховує бабуся. Окрім цього, у нього проблеми зі слухом.

Одного дня Богдан попросив учителя розповісти про мило, яке у навальному закладі роздали всім дітям. Хлопчик поклав мило на стіл вчителя, що останнього дуже розлютило.

“Мило мало не дуже приємний запах… Учителя, який був напідпитку, це питання рознервувало. Він схопив дитину за шию і почав терти тим милом по обличчю. Учитель кричав: “Я тебе нагодую тим милом!”. Хлопець вирвався і побіг до парти. Тоді знервований педагог запустив шматком мила дитині у голову… Богдан вибіг з класу. Побіг до туалету. Від болю та образи розплакався… Коли заспокоївся, повернувся у клас. Тоді вчитель історії силою поставив Богдана перед усіма дітьми на коліна і змусив просити у нього вибачення… Після цього, не дочекавшись закінчення уроку, вчитель пішов із класу”, – повідомляє видання.

Однокласники Богдана знімали все на відео. Але вчитель попросив видалити записи.

За словами заступника директора з навчальної роботи Марії Мартинюк, вчитель історії має великий професійний стаж. А в інциденті може бути винен і сам Богдан.

“Раніше таких випадків із ним не траплялося. Богдан – хороший хлопчик, але часом дитина непрогнозована. Робить капості вчителям. Богдан дав вчителю понюхати мило, і вчитель його відсунув. А потім милом вдарив його. Вчитель не має права піднімати руку на дітей. Медсестра, коли її викликали, зафіксувала припухлість на тілі дитини”, –розповіла вона.

Після цього інциденту вчитель звільнився. За його словами, діти й працівники закладу “зробили з мухи слона”.

Також він зазначив, що в розгоранні конфлікту є й вигода класного керівника Богдана, з якою в нього невеликий конфлікт.

“Він мені тикнув під ніс два якихось смердючих мила. Я якраз записував журнал. Я відмахнувся рукою. Мила я не кидав… І не зі злості, а жартома сказав: “Бодю, відступися вже від мене. Ти так набрид”, – зазначив вчитель.

Читайте також:АЛІМЕНТИ НА ДИТИНУ У 2017 РОЦІ: РОЗМІР І ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ