fbpx
Події
Шокуюча історія: батько 8 років тримав рідну дочку в сараї на ланцюгу

В Азербайджані батько на цілих 8 років замкнув свою рідну дочку в сараї. До того ж він тримав її на ланцюзі, як тварину.

Шокуючий сюжет про це розповіли місцевим жителям співробітники локального телеканалу.

Як розповів сам батько, дівчинку він поселив у сараї через те, що вона перестала себе контролювати, ніби вона збожеволіла. На даний момент вона, за його словами, притихла, а раніше «тільки те й робила, що все трощила». За даними батька, дівчинка розбивала посуд, була надмірно агресивною, тому «у нього не було іншого вибору, крім як посадити її на ланцюг».

Читайте також:ЗНИКЛУ 15-РІЧНУ ДІВЧИНКУ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ: ВБИВЦІ ВИКИНУЛИ ТІЛО В СМІТТЄВИЙ БАК

На питання авторів проекту про те, чому у дівчинки віднялися ноги, і вона не може ходити, батько ствердно відповів, що його провини в цьому немає ніякої, адже він ніколи не бив її. Батько припустив, що причиною тому холод, адже вона надто довго пробула в приміщенні. Також він додав, що запалював їй там піч, але дочка не покидала межі сараю і постійно перебувала на одному і тому ж місці. Саме тому, як упевнений горе-батько, ситуація склалася таким чином. За його словами, він виводив дівчинку гуляти по двору, але постійно робити цього не міг, так як він часто на роботі. Пропозицію ж поставити їй піч на постійній основі він відкидає, адже, за його словами, дівчинка не контролює себе, що призвело б до пожежі.

Джерело.

Related Post