fbpx
Події
Шойгу збрехав путіну, що Маріуполь “звільнено”, а той скомандував зупинити штурм “Азовсталі”: ЗМІ країни-окупанта опублікували відео

путін наказав Шойгу зупинити штурм МК “Азовсталь” через великі втрати власних солдат і офіцерів. Про це повідомили ЗМІ країни-окупанта, опублікувавши відео зустрічі путіна з Шойгу.

На відео Шойгу збрехав путіну, заявивши, що Маріуполь “звільнений” і  запропонував йому штурмувати Азовсталь, де залишаються українські військові, а путіну ця ідея нібито не сподобалася.

“Пропонований штурм промислової зони вважаю недоцільним. Наказую – скасувати. Це той випадок, коли ми повинні думати – ми завжди повинні це робити  – про збереження життя та здоров’я наших офіцерів. Не треба лізти в ці катакомби та повзати там під землею промисловими об’єктами. Заблокуйте цю промислову зону так, щоб муха не пролетіла”, – сказав Путін.

путін також сказав, що так зване “звільнення Маріуполя” вже завершено і сказав “привітати” війська окупантів, які брали участь у т.зв. “визволенню”.

Про те, чи є відео справжнім, невідомо. Користувачі соцмереж помітили незвичну для путіна сутулість, дивні рухи голови та напруженість.

Відео: Обозрєватель, Фото: тсн