fbpx
Дозвілля
Шлюб – це Вам не прогулянка під місяцем. Скільки б не чула цю розповідь, завжди усміхаюсь. Це ж треба, як пощастило цьому чоловіку з дружиною

Шлюб – це Вам не прогулянка під місяцем. Скільки б часу пари не були одружені — від обох завжди потрібна нескінченна любов, терпіння, сила волі та ніжність для збереження тендітного союзу. І звичайно ж, будь-яка сім’я єдина і неповторна у своєму роді. Ця історія з життя розповість Вам про чоловіка, який із віком почав сумніватися у своєму виборі. І коли він все-таки зважився розповісти про це своїй дружині, то отримав геніальну відповідь…

Хтось приписує ці слова одному знаменитому актору, хтось говорить, що це старий, як світ анекдот, але правда в тому, що прочитавши ці рядки кожен з нас відкриє щось для себе. Отже:

Після 50 років шлюбу я дуже уважно подивився на свою дружину і сказав їй:

— 50 років тому у нас був маленький будинок, старенька машина, невеликий диван і ми дивилися чорно-білий телевізор, який вічно барахлив, але поряд зі мною була гарна молода дружина. Зараз у мене величезний дорогий будинок, три дорогі машини, величезне ліжко в розкішній спальні та телевізор із широким екраном, але коло мене зріла жінка. Я починаю сумніватися у своєму шлюбі.

Моя дружина була дуже розумною жінкою. Вона не образилася і не було у нас розмов на високих тонах. Вона просто запропонувала мені піти та знайти собі молоду дівчину, а вона вже подбає про те, щоб я знову жив у маленькому будиночку, мав продавлений старий диван та дивився чорно-білий старий телевізор.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.