fbpx
Події
Щоб погасити кредит, сім’я продає дачу: полтавчанка стала жepтвою афериста-романтика

Олена видалила свої фото з сайтів знайомств і чекає свою любов вже в реальному, а не віртуальному житті, а щоб погасити кредит, сім’я продає дачу, пише “Сегодня”.

42-річна мешканка Полтави стала жepтвою афериста і позбулася 50 тисяч гривень. Він клявся по інтернету в любові. Обіцяв приїхати з Америки і відразу одружитися. Замість цього, виманив у потенційної нареченої гроші і зник.

Олена все ще зберігає листи американського нареченого. Джон писав, що він пенсіонер. І в Україні шукає супутницю, щоб не старіти на самоті.

Через пару місяців віртуального роману наречений надіслав тривожного листа. Мовляв, відправив Олені гроші і коштовності, а посилку затримали на митниці. На доказ надіслав фото нібито співробітника посольства і попросив викупити подарунок: якщо дві 2 500 доларів заплатиш, ось цей чоловік привезе прям тобі в будинок.

Читайте також: Небезпечні знайомства в мережі: три історії українок

Таких грошей не було. І мати взяла для дочки кредит. П’ятдесят тисяч гривень перевели на рахунок українського банку. І тільки через місяць зрозуміли, що зв’язалися з шахраєм. Шансів знайти нареченого, кажуть в поліції, вкрай мало.

Аферисти-романтики своїх жеpтв вибирають по фото. Якщо вона одна, оточена м’якими іграшками, а під зображенням підпис про любов – це класичний приклад, каже психолог Олена Демянік.

Олена видалила свої фото з сайтів знайомств і чекає свою любов вже в реальному, а не віртуальному житті, а щоб погасити кредит, сім’я продає дачу.