fbpx
Події
Щоб не чіпали – став підпис: на Вінниччині мирян змушують любити московських попів

У Немирові серед місцевих жителів збирають підписи для підтримки належності храму святителя Луки Кримського Московському патріархату.

Про це інформує ТСН із посиланням на місцевого Олександра Маліночку.

Чоловік зазначає, що головний лікар сам агітує своїх співробітників та погрожує звільненням, якщо вони не підпишуть бланк.

«У нас на території Немирівської районної лікарні є Українська православна церква Московського патріархату, наскільки я знаю, вона належить до нього. І от після однієї служби, протягом декількох днів, прихожанам, які туди постійно ходять, давали якісь спеціальні бланки, щоб вони ставили підписи і голосували за те, що вони хочуть належати до саме Московського патріархату», – повідомив Маліночка.

Водночас, він зазначає, що деякі люди підписують, а деякі ні, проте обговорюють це питання всі у місті.

«Головний лікар, на території де розташована ця церква, своїм співробітникам взагалі сказав «Якщо хочете працювати і залишатися на своїх посадах – ставте підпис». І це у приказному порядку. Тут повний безлад», –підкреслив він.

Місцевий також додав, що церква тут нещодавно і якщо її порівнювати з іншими церковними спорудами, то це новобудова.

Зі свого боку, головний лікар Павло В’ячеславович спростовує цю інформацію і переконує, що чує про це уперше.

Слід зазначити, що це не перший конфлікт довкола храму. У лютому 2016 року, невідомі вандали зіпсували стіни будівлі. У канцелярії Тульчинського єпархіального управління Української Православної церкви повідомили, що на стіні трапезного храму вандали, які намагались розпалити міжконфесійну ворожнечу, написали звинувачення УПЦ у «сепаратизмі». Це обурило жителів міста, парафіян та настоятеля храму протоієрея Василя Гончарука. Люди звернулись до органів місцевої влади з проханням захистити їх.

Читайте також:   Екс-менеджери “Приватбанку” запускають перший в Україні мобільний клієнт-банк

Джерело.