fbpx

Щоб бути красивою, жінці потрібні ці 2 речі: безпомилковий список Сен-Лорана для різного віку

Щоб бути красивою, жінці потрібні ці 2 речі: безпомилковий список Сен-Лорана для різного віку

Знаменитий модельєр, на відміну від своїх колег, досить м’яко відгукувався про жіночий гардероб.

Але його слова все одно потрапляють прямо в яблучко — ця його цитата обов’язкова до прочитання!
Ох, скільки всього ми вже встигли сказати про базовий гардероб, про капсули, які покликані врятувати тебе від вічної проблеми «мені нічого надіти-нічого-не-подобається»!

І ще більше за роки існування модної індустрії вже сказали фешн-експерти. Британський стиліст Лорен Браво розмірковує про те, що можна взагалі не купувати новий одяг цілий рік — і на його думку, це лише піде на користь твоєму гардеробу.

У цей же час зірковий стиліст Сінді Конрой виступає за те, що потрібно як мінімум закрити взуттєву капсулу з цих п’яти моделей, а це ми ще не дійшли до одягу.

Загалом, скільки людей, стільки й думок — питання, чия філософія тобі ближче. Ми, скажемо чесно, бачимо великий резон у словах Іва Сен-Лорана, який сказав: «Щоб бути красивою, жінці достатньо мати чорний светр, чорну спідницю і під руку з чоловіком, якого вона любить».

Щодо останнього «інгредієнта» сперечатися точно не будемо: коли ти щаслива, все довкола змінюється. У тому числі постава, настрій, погляд, хода — а це не секрет запорука того, що образ «заграє». А ось про перші два пункти варто поговорити окремо.

З одного боку, аутфіт тотал-black давно вважається класикою і символом елегантності. Від монохромних образів Одрі Хепберн до латексних костюмів Жінки-кішки, драматичний чорний – це завжди культовість, вишуканість, жіночність. Але не кожен чорний потрапляє до розділу «ідеальне рішення»!

Ми говоримо вже не про сам відтінок, а скоріше про матеріал.

Якщо й вибирати цей бездоганний чорний светр і спідницю, то тільки з благородних або просто надійних щільних матеріалів. Вовна, кашемір, їх вкраплення, щільна бавовна, додавання шовку – полотно, з яких виготовляється такий базовий одяг, повинна бути якісною і не просвічує.

Додай цю деталь до рецепту Сен-Лорана — і ти справді будеш чарівною!

You cannot copy content of this page