fbpx
Дозвілля
Що зробити в Новий рік, щоб привернути гроші, удачу та кохання

Що зробити в Новий рік, щоб привернути гроші, удачу та кохання

Новорічні прикмети не така дурниця, як може здатися на перший погляд.

Будь-який психолог знає, що наш мозок дуже любить ритуали, якими його можна запрограмувати на певні завдання.

Оскільки новорічна ніч – це велике свято, визнаний усіма, то прикмети сильно діють на підсвідомість людини, вірить він у них чи ні на свідомому рівні.

Щоб змінити життя на краще, варто на це свято зробити все, щоб запрограмувати свій мозок на успішний рік.
Віддати борги
Коли ви віддаєте всі борги до Нового року, ви заявляєте своїй підсвідомості, що наступний рік проживете в достатку. Це поширюється як на фінансові борги, а й у психологічні.

Якщо ви щось пообіцяли, але не зробили, це питання потрібно вирішити до кінця року. Або зробити або поговорити з людиною і відмовитися від своєї обіцянки.

Взяті у борг речі теж треба повернути. Тоді наступного року в життя людини приходитимуть гроші, потрібні люди, почнуть відбуватися позитивні події.

Вибачити образи
Образа – найнепотрібніше і руйнівне з усіх почуттів. Не варто брати її з собою, якщо ви хочете, щоб наступні 12 місяців ваше життя покращало. Позбувшись образ, людина стає привабливим об’єктом для успіху, грошей і любові.

Позбутися мотлоху
У багатьох країнах прийнято перед Новим роком позбавлятися непотрібних речей. Щоб у життя прийшло нове, доведеться попрощатися з тим, що себе зжило.

Урізноманітнити стіл
Одна з прикмет говорить про те, що чим багатшим і різноманітнішим накритий стіл, тим багатшим і цікавішим буде наступний рік. Однак сенс тут не в тому, щоб витратити всі гроші на свято, а потім голодувати та позичати гроші.

Стіл не обов’язково має бути дорогим, він має бути багато накритий не в буквальному сенсі. Зробити це можна без великих витрат – прості рецепти, багато різних страв, гарне сервірування.

Одягти обновку
Новий одяг у святкову ніч – до обновок наступні 12 місяців. Як би там не було, але одягти гарну нову сукню чи сорочку завжди приємно. Це невеликий, але все ж плюс до святкової атмосфери та гарного настрою.

Радіти
Найкращий спосіб запрограмувати себе на удачу та благополуччя – щиро радіти наступному році. У Японії вважається, що якщо засміятися в перші секунди після настання Нового року, то весь рік супроводжуватиме успіх.

You cannot copy content of this page