fbpx
Події
Що завадило Потапу та Насті зіграти весілля в призначену дату

Джерело з оточення співака розповло про те, що артисти збиралися одружитися ще в серпні.

Спершу мережу приголомшила новина про розлучення Олексія Потапенка з Іриною Горовою, а зараз з’явилися нові подробиці з особистого життя співака і його дуетної “половинки” Насті.

За останні пару років приводів запідозрити любовний зв’язок між солістами одного з найуспішніших українських гуртів “Потап і Настя”, було більш ніж достатньо. Втім, свій роман артисти так вміло приховували від громадськості, що шоу-бізнесова тусовка, цікавлячись, як же далі розвиватимуться події (і чи будуть вони розвиватися взагалі), лише схвильовано перешіптувалася за подійними лаштунками, будуючи припущення.

Говорили багато. І те, що Олексій з Настею вже давно під одним дахом, і те, що планують створити сім’ю і народити дитину.

До речі, саме останній фактор міг вплинути на рішення співака і продюсера заговорити на всю країну про розлучення зі своїм бізнес-партнером Іриною Горовою, адже за існуючих обставин можна було і далі успішно приховувати факт розриву, – якось же вдавалося це Олексію і Ірині протягом останніх п’яти (!) років. Значить, в недалекому майбутньому планується архіважлива подія, яка вимагає “розкриття” всіх таємних мастей карт в любовній колоді.

Такою подією цілком може стати майбутнє весілля Олексія Потапенка та Насті Каменських – “обручку” з діамантом артистка вже засвітила на публіці, так і інформаційний плацдарм для подальших дій пари готовий – здивування у громадськості новина про заручини артистів через довгі роки бажання сказати один одному “так”, не викличе.

До того ж, за інсайдерською інформацією ЗМІ, весілля Потапа і Насті повинно було відбутися ще в серпні, але Каменських, стрибнувши невдало з парашутом (це сталося в середині липня), так би мовити,” власними ногами відтягнула” дату важливої і прекрасної події. На відновлення ніжки співачки потрібно багато місяців, а йти під вінець у білій сукні, шкутильгаючи, погодьтеся, не кращий варіант.

Як би там не було, зовсім скоро ми дізнаємося всю правду про таємні відносини  Насті і її “напарника” по сцені і продюсера Потапа – можливо, це станеться ще до кінця 2016 року. Але, скоріше за все, все ж в 2017-му. Чекаємо новин!

Читайте також: Війна? Ні, вони не чули. Ціла делегація українських артистів приїхала в Москву за нагородами (фото)

Джерело.

facebook