fbpx

Що з організаторами? Один із виступів Джамали не показали по ТБ, замінивши його рекламою (відео)

Замість співачки першим виступив MONATIK. Піар-директор тріумфаторки “Євробачення-2016” Джамали Денис Козловський пояснив, чому зірка не відкрила перший півфінал конкурсу, як належить минулорічному переможцю пісенного змагання.

Козловський розповів, що їхню команду просто поставили перед фактом, мовляв, Джамала заспіває тільки у кінці шоу, пише ТСН.

“Нам в якийсь момент, коли змінили шоу-продюсера (поміняли на шведа, який працює півтора місяця) – нам просто сказали, що номера відкриття з Джамалою не буде і вона співатиме в кінці дві композиції”, – прокоментував піар-директор співачки.

Окрім того Козловський поділився, що один з виступів Джамали припав на рекламну паузу. Піар-директор артистки припустив, що глядачі, які дивилися конкурс по ТБ, не побачили її номер на пісню “Заманили”.

Читайте також: Скандал на “Євробаченні”: відомий борець за українську мову “наїхала” на Руслану

“Вчора от з’ясувалося, що одна з цих композицій буде в рекламну паузу, тому по телевізору буде тільки одна. Ніхто нічого не пояснює. Ось просто повідомляють, що ось так от. Я так розумію, що саме “Заманили” потрапляє на рекламну паузу. Ми коли вчора дізналися, що одна з пісень буде в рекламній паузі, то, природно, захотіли, щоб обидві пісні побачили в Україні і в країнах “Великої п’ятірки”. Скрізь, де ця реклама є. Ми готували три номери для ТВ-шоу. Це величезна робота. Графіка, танцюристи, оркестр. Це все дуже серйозна робота була проведена. І, звичайно, шкода, що після всіх цих старань це побачать лише глядачі, які перебувають в залі”, – сказав Козловський.

Зауважимо, що перший півфінал “Євробачення-2017” розпочався з виступу українського мультиартиста MONATIKа, який переклав свій хіт “Кружит” англійською мовою. За традицією, перше шоу мав відкривати минулорічний переможець “Євробачення”, тобто Джамала. У прес-службі “Євробачення” ситуацію пояснили тим, що “з року в рік концепція відкриття пісенного змагання змінюється”.

“Інколи шоу відкривають минулорічні переможці, а цього року, так само, як було у Данії та Азербайджані – інші талановиті артисти”, – сказав шоу-продюсер пісенного конкурсу Крістер Бйоркман.

Читайте також: Джамала чуттєво заспівала під час першого півфіналу Євробачення-2017 (відео)

You cannot copy content of this page