fbpx
Без рубрики
Що впливає на висоту зросту у дитини

Чи залежить ріст не лише від генетичних передумов, але й від гігієни? Повідомляє сайт nashamama

Вчені з Великобританії стверджують, що хороша гігієна для малюків не тільки захищає їх від шлунково-кишкових і різних інших хвороб, робить їх красивими, але і сприяє збільшенню зросту.

Це було велике дослідження, що торкнулося 14 попередніх робіт вчених-гігієністів, а також безпосередній аналіз різних факторів і причин, що впливають на зріст 9.5 тисяч дітей (робота проводилася в країнах Азії і Африки, де в силу бідності батьків виникають труднощі і з харчуванням дітей, і з забезпеченням водою і засобами гігієни).

Читайте також:РОЗКРИТО ЩЕ ОДИН СЕКРЕТ PАКУ – ОСЬ ЧОМУ ВИНИКАЮТЬ МЕТАСТАЗИ

Дослідники вважають, що затримки в рості дітей (до 5 років) в цих країнах можуть бути скорочені на 15%, якщо забезпечити сім’ї можливістю дотримання гігієни – достатньою кількістю води, хорошим милом. Автори стверджують, що в такому разі діти стануть вище на 0,5 см.

Таким чином, при розробці програм допомоги бідним країнам в боротьбі з бідністю і голодом, пропонується приділити увагу не тільки харчування, але і чистоті води – для пиття і миття, а також засобам для очищення і догляду за шкірою. Однак, заявляють вчені, на результати дослідження варто звертати увагу й батькам із забезпечених країн та родин.

You cannot copy content of this page